ÚvodO INSIAAktualityKooperativa pojišťuje klienty CK FIRO-tour

Kooperativa pojišťuje klienty CK FIRO-tour

1. července 2010 | Rubriky: Aktuality

Novinku pro letní sezónu 2010 připravila jedna z největších českých cestovních kanceláří, FIRO–tour. Její klienti si mohou od 1. 7. 2010 ke svému zájezdu uzavřít cestovní pojištění od Kooperativy.

Tu si FIRO-tour vybral z nabídky několika pojišťoven v rámci rozsáhlého výběrového řízení, které zajistil jeho pojišťovací makléř INSIA a.s. Pro FIRO-tour pak Kooperativa připravila speciální pojistné balíčky.

Cestovní pojištění je přímo uzpůsobeno délce a typu zájezdu. Díky tomu klienti získají pojištění za atraktivní cenu. Samozřejmě si mohou vybrat mezi několika limity pojistného plnění jak u pojištění léčebných výloh, tak i u dalších připojištění,“ říká Jana Konvalinová, vedoucí oddělení cestovního pojištění v Kooperativě.

Kooperativa každoročně na cesty pojistí přes 700 tisíc klientů. Mezi destinace, kam nejčastěji směřují, patří Chorvatsko, Itálie a Rakousko. Zároveň Kooperativa každý rok řeší několik tisíc pojistných událostí. Proto je klientům Kooperativy k dispozici nepřetržitá asistenční služba, kterou mohou v případě problémů na dovolené kontaktovat. Asistenční služby pro Kooperativu zajišťuje společnost Global Assistance.

 

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn