ÚvodO INSIAAktualityMakléři INSIA se opět setkali na INSIAFESTU

Makléři INSIA se opět setkali na INSIAFESTU

1. listopadu 2011 | Rubriky: Aktuality

INSIA, největší síť pojišťovacích makléřů ve střední Evropě, letos v říjnu pořádala v pořadí již 3. ročník dvoudenní odborné konference pro členy sítě, INSIAFEST 2011.

Letošní ročník se konal v Olomouci, v atraktivním kongresovém hotelu NH Olomouc Congress. Odborné konference se zúčastnilo 230 účastníků z Česka a Slovenska.

Konferenci společně zahájili Ivan Špirakus s Petrem Markem, kteří shrnuli úspěšné mezníky za uplynulý rok a představili strategii INSIA pro následující období. Největším úspěchem bylo bezesporu uzavření partnerství s největším světovým pojišťovacím makléřem MARSH. INSIA dále dosáhla historicky největšího meziročního nárůstu zprostředkovaného pojištění a potvrdila svůj dynamický rozvoj opětovným růstem počtu členů sítě. Významnou změnou, která jistě ovlivní další rozvoj sítě, bylo letošní přestěhování centrály INSIA do nových atraktivních kanceláří v obchodním centru Paláce Flóra.

Po oficiálním zahájení konference následoval odpolední blok seminářů. Odborný program byl sestaven podle zaměření všech obchodníků v síti INSIA tak, aby si každý našel témata, která ho zajímají. Z různých typů školení si tak vlastní program vybrali ředitelé kanceláří, obchodníci, manažeři i asistentky.

Úspěch slavila témata z oblastí průmyslového pojištění a likvidací pojistných škod. Velký zájem makléřů byl již tradičně o seminář s názvem YETI NG, na kterém se účastníci dozvěděli o dalším vývoji a směru ojedinělého softwarového systému YETI NG, který je základem efektivního fungování sítě INSIA.

Po náročném odborném programu si makléři INSIA odpočinuli u večerního programu a načerpali síly na další konferenční den. Mezi hvězdy večera se zařadila skupina tanečníků, kteří divákům představili nové taneční směry. Dominik Nekolný, několikanásobný mistr Evropy v BMX, zaujal svým adrenalinovým vystoupením. Obrovský zájem se strhl o jednu z doprovodných atrakcí, o jízdu na simulátoru Formule 1.

Účastníci konference se opět dočkali oblíbeného půlnočního překvapení. Tentokrát bylo připraveno vystoupení Matěje Kodeše, profesionálního bublináře a držitele několika světových rekordů s bublinami.

Partnery odborné konference INSIAFEST se letos staly společnosti Česká pojišťovna a.s. a slovenská Union poisťovňa a.s. V průběhu seminářů a během neformálního programu navazovali makléři INSIA úzké vztahy s předními představiteli partnerských pojišťoven.

Makléři INSIA v průběhu dvou konferenčních dnů načerpali nové poznatky důležité pro jejich profesi. Společná setkávání, výměna informací a zkušeností, jsou jedním z pilířů úspěchu sítě INSIA. Opětovný úspěch konference a velký zájem z řad makléřů potvrdil význam těchto setkání.

Tak za rok zase na shledanou na INSIAFESTU 2012!

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn