ÚvodO INSIAAktualityMěsíc září byl v INSIA a MARSH měsícem dobrovolnictví

Měsíc září byl v INSIA a MARSH měsícem dobrovolnictví

30. září 2015 | Rubriky: Aktuality | INSIA & MARSH

Investování do projektů prospěšných veřejnosti je pro společnosti působící pod jednotnou značkou MMC, Marsh McLeenan Companies, velmi důležité. INSIA i Marsh se aktivně zapojují do společensky odpovědných projektů.

INSIA podporuje dlouhodobě projekt Adopce na dálku. V minulém roce se její zaměstnanci aktivně zúčastnili ekologické akce, v rámci které pomohli kultivovat část Dalejského údolí.

Marsh podporuje mimo jiné dobrovolnické aktivity v Nemocnici Pod Petřínem, kde několikrát do roka její zaměstnanci pomáhají s úklidem zahrad.

      
 

Ve čtvrtek 17. září 2015 jsme uspořádali první společnou akci společností INSIA a Marsh. Centrály obou společností omezily ten den svůj provoz a jejich zaměstnanci se vydali směr Dolní Počernice do místního dětského domova.

Pro zdejší děti jsme uspořádali sportovní odpoledne se zábavnými soutěžemi, kterých se s radostí a nadšením zúčastnily. Zároveň jsme se trošku protáhli při úklidu petangových hřišť pro děti a úpravy chodníků kolem domova. Zakončením celého dne bylo podávání polního guláše, který jsme společnými silami uvařili.

Život dětem

INSIA se také letos poprvé zapojila do projektu „Život dětem“, který pomáhá nemocným a handicapovaným dětem v rámci celé České republiky, které se ocitnou v obtížné životní situaci a potřebují odbornou pomoc a podporu svého okolí. Do tohoto projektu se pomocí koupě upomínkového předmětu zapojili postupně všichni zaměstnanci centrály. Tento projekt bychom rádi zachovali a podporovali ho i několikrát ročně.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn