ÚvodO INSIAAktualityNavzdory krizi vzrostly příjmy INSIA o 53%

Navzdory krizi vzrostly příjmy INSIA o 53%

15. září 2009 | Rubriky: Aktuality

Navzdory krizi vzrostly příjmy INSIA o 53%

Nadnárodní síť makléřů INSIA zveřejnila účetní závěrku a potvrdila své dominantní postavení na českém a slovenském trhu.

Píle a odhodlání, se kterým makléři INSIA budují svou společnost i v době krize, nese své ovoce. Přestože většina společností nyní bojuje o každého klienta a vyrovnává se s tíživou situací, členové sítě INSIA zatím nepocítili oslabení ani další ztráty.

„Základem našeho úspěchu je férové jednání jak s klienty, tak s našimi partnery. Perfektní spolupráce s klienty a partnery je opřena zejména o systém YETI, který vyvíjíme již 10 let a nyní patří mezi nejlepší softwarové produkty v Čechách a na Slovensku,“ dodávají shodně zakladatelé společnosti Ivan Špirakus a Petr Marek.

Síť INSIA poskytuje svým klientům i partnerům komplexní zázemí od marketingové propagace, přes unikátní systém YETI, až po vývoj vlastních produktů, které ji odlišují od konkurence. Výhodou těchto produktů je zejména nízká cena a kvalitní pojistná ochrana. Ivan Špirakus ještě doplňuje: „15leté zkušenosti nyní využíváme v praxi a inspiraci čerpáme ze zahraničí, kde je pojišťovnictví na vysoké úrovni. K potřebám našich klientů i partnerů přistupujeme individuálně a nabízíme jim díky tomu řešení šité přímo na míru.“


Úspěchy, kterých INSIA v posledních letech dosáhla hovoří samy za sebe:

  • INSIA byla již 3x nominována mezinárodním auditorem Deloitte jako nejrychleji rostoucí společnost ve střední Evropě
  • INSIA má nejhustší síť kanceláří v České republice a na Slovensku
  • INSIA během posledního roku registrovala více než 500 nových členů v České národní bance a Národní bance Slovenska
  • INSIA připravuje spuštění nové generace systému YETI, který ještě více usnadní práci makléřům, a to zejména svou rychlostí, velmi jednoduchým a intuitivním používáním
  • INSIA v loňském roce zprostředkovala pojistné ve výši 1,48 mld Kč

 

Více informací o síti INSIA naleznete na webových stránkách www.uspesnymakler.cz nebo na stránkách www.insia.cz

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn