ÚvodO INSIAAktualityNová významná posila INSIA v Českých Budějovicích

Nová významná posila INSIA v Českých Budějovicích

26. března 2008 | Rubriky: Aktuality

INSIA otevírá novou kancelář na jihu Čech a získává také odborníka v oblasti soudního znalectví.

Novým zástupcem sítě INSIA v regionu jižních Čech se stal zkušený odborník ing. Karel Kubát, který v oboru pojišťovnictví působí již od roku 1996. V průběhu své předchozí kariéry pracoval u pojišťovny UNIQA, dále od roku 2000 působil na různých agenturních a regionálních manažerských pozicích u České pojišťovny.

Poslední 4 roky působil Ing. Kubát na pozicích Regionálního ředitele externí distribuce a Regionálního obchodního ředitele pro makléře. Kromě makléřské činnosti v oblasti pojišťovnictví se kancelář bude také zabývat znaleckou činností v oborech:
* EKONOMIKY – oceňování motorových vozidel, strojů a strojního zařízení,
* DOPRAVY – zajišťování technických příčin vzniku dopravních nehod,
* STROJÍRENSTVÍ – posuzování technického stavu a závad vozidel.

Karel Kubát připravuje nyní v rámci sítě INSIA založení vlastní společnosti, která se bude zaměřovat zejména na služby pro klienty z oblasti pojištění průmyslových a podnikatelských rizik.

Makléřská síť INSIA během roku 2007 významně zvýšila počet pracovníků v servisním oddělení a je tak nadále plně připravená poskytovat zkušeným odborníkům v oboru veškeré zázemí pro vybudování vlastní firmy a realizaci jejich podnikatelských plánů.

Kancelář naleznete na adrese:
Mánesova 11/3b
Areál Koh-i-noor
370 01 ČESKÉ BUDĚJOVICE
tel: 386 321 533
mob: 604 293 489
fax: 234 290 090
email: karel.kubat@insia.com

Kancelář ing. Karla Kubáta bude samozřejmě využívat veškeré výhody, které získají všichni makléři v rámci sítě INSIA. Unikátní on-line systém na sdílení znalostí YETI lze využívat nejen v kanceláři, ale také na cestách prostřednictvím mobilního telefonu.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn