ÚvodO INSIAAktualityNový člen sítě INSIA v Ostravě

Nový člen sítě INSIA v Ostravě

7. ledna 2008 | Rubriky: Aktuality

Firma G.R.G. – Management, spol. s r.o. vstoupila do sítě INSIA a v rámci jednotné identity sítě změnila název společnosti

Makléřská společnost Insia GRGM s.r.o. se stala členem sítě INSIA v listopadu 2007. Svým vstupem tak posiluje rozvoj makléřské sítě INSIA v ostravském regionu.

Insia GRGM s.r.o. působí na pojistném trhu již od roku 1998 a svým klientům poskytuje komplexní služby v oblasti pojišťovnictví. Zaměřuje se především na pojištění podnikatelských rizik.

Jednatelka společnosti Ing. Jiřina Glenzová získala své bohaté zkušenosti především v České pojišťovně, a.s., kde působila na pozici likvidátora majetkových škod a později jako krajský disponent majetkového pojištění.

Společnost Insia GRGM s.r.o. naleznete na adrese:
Trocnovská 6/773
702 00 Ostrava
Tel: 596 101 003
Fax: 234 290 090
Email: grgm@insia.com

Online systém YETI je nejen základní pracovní nástroj pro pojišťovací makléře sítě INSIA. Je také unikátním nástrojem řízení rizik pro firemní klientelu. Umožňuje sledovat úroveň krytí podnikatelských rizik, průběh vyřizování škod a zajišťuje také rychlý a jednoduchý přístup k veškerým dokumentům souvisejícím s pojištěním - 24 hodin denně.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn