ÚvodO INSIAAktualityNový YETI NG – jednoduchost a rychlost vítězí!

Nový YETI NG – jednoduchost a rychlost vítězí!

7. září 2010 | Rubriky: Aktuality

YETI je první systém v oboru, který spojuje vše, co pojišťovací a hypoteční makléři ke své práci potřebují, do jednoho uceleného prostředí. Provozní systém YETI se stal základem úspěšného projektu mezinárodní sítě pojišťovacích makléřů INSIA.

Proč tedy po deseti letech přecházíme na nový systém?

„Naším cílem bylo dosáhnout maximálně jednoduché intuitivní ovládání a zejména nejvyšší možnou rychlost práce se systémem. Výsledkem je YETI NG (New Generation)“ říká Petr Marek, předseda představenstva společnosti INISA.

Podařilo se nám vytvořit prostředí, kde se nikdo neztratí. V systému YETI NG se totiž vše provádí pomocí jedné obrazovky. Pro hledání smlouvy, kontaktu, emailu nebo třeba auta, stačí jeden klik myší. Systém je připraven na dlouhodobý růst sítě INSIA, mohou v něm pracovat desítky tisíc uživatelů. Nová koncepce systému podporuje i práci makléřů v terénu na moderních mobilních telefonech či tabletech s dotykovým displejem.

Na vývoji unikátního systému YETI spolupracuje INSIA se společností Kyberie, která je výhradním dodavatelem systému YETI po dlouhou řadu let. Společnost klade důraz na jednoduchost, ergonomii a použití agilních metodik vývoje, které umožňují dosáhnout kvalitních výsledků v krátkém časovém období. „Jsme hrdí, že můžeme členům sítě INSIA nabídnout práci v systému, který se bez nadsázky řadí mezi nejlepší na světě.“ doplňuje Jiří Hradil, jednatel společnosti Kyberie.

Díky systému YETI byla společnost INSIA již čtyřikrát za sebou oceněna renomovanou auditorskou společností Deloitte, jako jedna z nejrychleji rostoucích společností ve střední Evropě. S počtem téměř 1.000 partnerů je INSIA největší sítí pojišťovacích makléřů ve střední Evropě.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn