ÚvodO INSIAAktualityNový YETI přichází...

Nový YETI přichází...

13. května 2008 | Rubriky: Aktuality

Díky vynikajícím finančním výsledkům za minulý rok získala Insia úvěrové financování vývoje nové generace systému YETI – „YETI NG“ (YETI Nové Generace). Od této chvíle investuje Insia do vývoje YETI NG každý měsíc více než jeden milión korun.

Jiří Hradil (KYBERIE), architekt systému Yeti, k tomu dodává: „NG lze výstižně vyjádřit 2 přívlastky: ergonomický a přizpůsobitelný. Díky tomu, že ve vývoji uplatňujeme naše takřka desetileté zkušenosti s vývojem stávajícího YETI, bude mít NG neobvykle propracovanou vnitřní logiku. Systém předvídá kroky uživatele a nabízí předem řešení. Makléř se tak přesune z role „dělníka“ do role „šéfa“ - „všude, kde je to možné, systém pracuje za Vás“.

Makléři dále ocení zejména hlubokou míru personalizace, tedy NG se přizpůsobí zvyklostem a optimálnímu způsobu práce konkrétního uživatele. Každý tak bude mít svého osobního NG, tj. systém, se kterým se práce přesouvá do nové dimenze interakce programu a člověka.“

YETI NG přinese zrychlení Vaší běžné činnosti a téměř neomezenou kapacitu přístupů. Již stávající zátěžové testy probíhají simulací současného přístupu 10 000 uživatelů. Extrémní důraz je kladen na rychlost a jednoduchost fulltextového vyhledávání, které dokáže vyhledat data napříč všemi moduly. NG fulltext bude používán v 95% veškerého vyhledávání.

Na vývoji unikátního systému YETI spolupracuje Insia s.r.o. se společností Kyberie s.r.o., která je výhradním dodavatelem systému Yeti po dlouhou řadu let. Společnost klade důraz na jednoduchost, ergonomii a použití agilních metodik vývoje, které umožňují dosáhnout kvalitních výsledků v krátkém časovém období. Mezi dodavateli infrastruktury dominují přední světoví výrobci garantující stálou kvalitu a SLA.

Díky systému YETI byla společnost Insia již dvakrát oceněna renomovanou auditorskou společností Deloitte jako jedna z nejrychleji rostoucích společností ve střední Evropě.


Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn