ÚvodO INSIAAktualityObchodní tým INSIA nastavil laťku vysoko a personálně posiluje

Obchodní tým INSIA nastavil laťku vysoko a personálně posiluje

27. října 2016 | Rubriky: Aktuality

Obchodní oddělení společnosti INSIA a.s. v průběhu léta výrazně posílilo. Personální rozšíření počtu manažerů rozvoje sítě souvisí s rozšířením a zvýšením intenzity aktivit v České republice.

 

V průběhu letních měsíců obchodní oddělení společnosti INSIA posílilo o dva zkušené manažery rozvoje sítě.

Prvním je Mgr. Martin Růžička, který do INSIA přišel z UNIQUA pojišťovny, ve které působil více než 6 let. Měl zde na starost obchodní partnery z oblasti finančního poradenství. V INSIA se bude věnovat partnerům na Moravě.

Druhou významnou posilou je Jiří Grössl, který také není v oboru nováčkem. V předchozích třech letech zastával pozici oblastního ředitele rozvoje ve společnosti Broker Trust, kde byl zodpovědný za akviziční činnost a péči o smluvní partnery. Zkušenosti pan Grössl sbíral mimo jiné při budování a rozvoji brokerské distribuční sítě v zahraničí. 

Obchodní ředitel, František Hudák, dodává: „Jsem rád, že se podařilo doplnit tým o tak zkušené manažery. Pokračujeme tak v naplňování obchodní strategie, kterou jsme si vytyčili – vytvořit profesionální zázemí pro odborníky v oblasti pojišťovnictví a financí.“

Třetí členkou týmu je Renata Žáčková, která ve společnosti INSIA působí již čtyři roky. Nově se zaměří na region Čechy, kde ji doplní Jiří Grössl.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn