ÚvodO INSIAAktualityOFFICE MINI - pojištění malé kanceláře nyní nejvýhodněji u INSIA!

OFFICE MINI - pojištění malé kanceláře nyní nejvýhodněji u INSIA!

27. dubna 2009 | Rubriky: Aktuality

INSIA připravila „mini“ variantu úspěšného produktu INSIA OFFICE.

INSIA OFFICE je na českém trhu unikátní produkt, který v roce 2008 vyvinuli specialisté INSIA jako reakci na potřebu kvalitního pojištění kancelářských firem. Vynikajícím poměrem kvalitního pojistného krytí a nízké ceny patří INSIA OFFICE ke špičce v oblasti komplexního pojištění firem.

Kromě vysoce nadstandardního rozsahu pojištění majetku a kancelářské elektroniky, výpadku provozu a odpovědnosti zahrnuje také asistenční službu, která klientům v případě škodní události (např. vytopení nebo požáru) zajistí náhradní prostory a postará se o hladkou obnovu provozu kanceláře.

Vzhledem k velkému zájmu o tento produkt i mezi malými firmami připravili makléři INSIA upravenou variantu INSIA OFFICE MINI, která je určena i pro nejmenší společnosti či podnikatele s kancelářským provozem.

Více informací naleznete na specializované webové prezentaci INSIA www.pojistenikancelare.cz.

Pojištění INSIA OFFICE MINI je dostupné výhradně u členů sítě pojišťovacích makléřů INSIA, kteří tak získávají další významnou konkurenční výhodu a bezkonkurenční produkt pro své klienty.

INSIA a.s. je nejrychleji rostoucím pojišťovacím makléřem ve středoevropském regionu, s nejrozsáhlejší sítí kanceláří v České a Slovenské republice. Více o síti INSIA na www.uspesnymakler.cz.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn