ÚvodO INSIAAktualityPotvrzeno auditem: INSIA & Marsh jednička mezi makléři!

Potvrzeno auditem:  INSIA & Marsh jednička mezi makléři!

25. dubna 2013 | Rubriky: Aktuality

Skupina INSIA & Marsh uzavřela účetní rok 2012 s rekordními výsledky a potvrdila tak pozici jedničky na trhu pojišťovacích makléřů.

Podle auditovaných účetních výsledků INSIA a výsledků strategického partnera Marsh, předního světového makléře a poradce v řízení rizik, dosáhly příjmy obou společností rekordní výše 718 mil. Kč tržeb. S výrazným náskokem tak byla potvrzena pozice finančně nejsilnější skupiny mezi makléři.

Skupina INSIA & Marsh bude přitom i nadále upevňovat svou silnou pozici na trhu. Za první čtvrletí letošního roku se k síti INSIA připojilo 36 nových skupin partnerů a jen za předchozí měsíc zaznamenala navýšení produkce v retailu oproti stejnému období předchozího roku o více než 40%.

Úspěch sítě INSIA a také neustálý zájem nových partnerů o členství v síti spočívá v jedinečném konceptu svobodného prostředí. INSIA vytváří ideální podmínky pro obchodníky a ti přitom zůstávají zcela svobodní a nezávislí. Díky servisu specializovaných oddělení centrály mají členové sítě INSIA volné ruce a mohou tak více rozvíjet své obchody a pečovat o své klienty.

Členové sítě INSIA získávají prostřednictvím oboustranně výhodné spolupráce s Marsh exkluzivní přístup k nejmodernějším produktům firemních a občanských pojištění a na mezinárodní pojistné trhy. Obě společnosti se skvěle doplňují – Marsh se specializuje na velká podnikatelská rizika, INSIA zase na jednotlivé občany, živnostníky, menší a střední firmy. Vzájemně si tak vyměňují zkušenosti a společně pak poskytují klientům skutečně kompletní spektrum pojišťovacích a finančních služeb.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn