ÚvodO INSIAAktualityProfesionálové z INSIA získali ocenění Finanční poradce roku 2015

Profesionálové z INSIA získali ocenění Finanční poradce roku 2015

16. března 2016 | Rubriky: Aktuality

Asociace finančních poradců České republiky ocenila odborníky z řad finančních poradců, analytiků a lektorů, kteří dlouhodobě odvádějí výbornou práci.


KolarIng. Roman Kolář 
– Ocenění za celoživotní přínos 

Roman Kolář je v oboru od roku 2000, kdy začínal v České pojišťovně. Poté vystřídal několik společností, než našel ty, se kterými je plně v souladu s firemní kulturou. V současnosti se kromě vlastní poradenské práce a vlastní firmy v síti INSIA věnuje pomoci poradcům při vytváření vlastních firem, kteří chtějí podnikat dle svých představ. Roman Kolář je rovněž neúnavným přispěvovatelem do diskuzních fór a jeho příspěvky dokázaly pozitivně ovlivnit hodně kolegů z poradenské branže.

 


PetrzilkaArtur Peržilka – Nejoblíbenější poradce finančních poradců a zprostředkovatelů

Artur Petržilka je v oboru od roku 2008. V současné době se věnuje poradenské práci v síti INSIA a zároveň rozvoji společností, kde je spolumajitelem, tedy VALfin ČR, s.r.o.  a In Investments, s.r.o. Zároveň je i viceprezidentem Asociace finančních poradců České republiky.

 

INSIA si zakládá na kvalitních lidech a vysoké úrovni péče, kterou jsou schopni svým klientům poskytovat.  „Jsem pyšný, že máme v INSIA profesionály jako je pan Kolář a pan Petržilka“, komentoval ocenění Ivan Špirakus, generální ředitel INSIA.

Toto ocenění je dalším krokem ke kultivaci trhu finančních poradců. Oceňuje nejen za přínos v této profesi, ale zároveň upozorňuje i na tu horší část, tedy na zprostředkovatele, zprostředkovatelské společnosti a zákonodárce, kteří nedělají oblasti finančního poradenství dobré jméno, respektive jejich práce má negativní dopady na finanční poradenství v ČR.

 

Celé znění zprávy: afpcr.cz

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn