ÚvodO INSIAAktualityPrvní 100% on-line Auto Kalkulačka na trhu!

První 100% on-line Auto Kalkulačka na trhu!

2. prosince 2013 | Rubriky: Aktuality

INSIA vyvinula pro své makléře unikátní nástroj pro srovnání povinného ručení.

 

Kalkulačka poskytne makléřům INSIA kompletní možnosti srovnání a doporučení nejvýhodnější nabídky pro klienta. Nový systém je založen na principu on-line webové služby spolupracujících pojišťoven a výpočet nabídek probíhá dle aktuálních sazeb, včetně ověřování skutečných škod způsobených klientem a přidělení aktuálního bonusu v povinném ručení.

Vypočtené sazby v kalkulačce jsou tedy vždy aktuální, včetně všech akcí a bonusů a slev, které klienti mohou získat. AutoKalkulačka INSIA je na českém trhu první systém, který podporuje vytváření a porovnání nabídek pojištění v reálném čase, tak jak je nabízejí jednotlivé pojišťovny. 

Novinka byla oficiálně představena dne 5. listopadu 2013 na AutoKonferenci v Praze v Průhonicích, kde se členové sítě INSIA setkali i s představiteli pojišťoven, které již poskytují data do AutoKalkulačky a kteří je seznámili s připravovanými novinkami v pojištění povinného ručení v roce 2014.

 

AutoKalkulačka je nástroj určený výhradně pro makléře INSIA a řadí se tak k dalším výhodám, které členství v síti INSIA nabízí. Práci makléřů výrazně usnadňuje také software YETI, určený speciálně pro ně, který INSIA neustále vyvíjí a díky němuž se pravidelně umísťuje v řebříčku Deloitte Technology Fast 50.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn