ÚvodO INSIAAktualityPrvní odborná konference INSIA měla rekordní účast!

První odborná konference INSIA měla rekordní účast!

18. listopadu 2009 | Rubriky: Aktuality

První odborná konference INSIA měla rekordní účast!

Ve dnech 8.-9.10. se konala první odborná konference sítě pojišťovacích makléřů INSIA. Více než 200 účastníků, členů sítě INSIA z Česka i Slovenska a pozvaní hosté, zcela zaplnilo konferenční prostory hotelu Jana v Přerově. Z vyhodnocení jednotlivých školení a přednášek je zřejmé, že první odborná konference INSIA byla velmi úspěšná.

 

V úvodní prezentaci shrnuli generální ředitel INSIA Ivan Špirakus s předsedou představenstva Petrem Markem základní myšlenku sítě INSIA, kterou je společné provozní zázemí, vzájemná spolupráce mezi členy sítě a neustálé zvyšování odborných i obchodních dovedností (více na www.uspesnymakler.cz ). Nechyběly ani informaceo současném rekordním růstu počtu členů sítě, situaci na pojistném trhu a oblastech dalšího obchodního zaměření.

 

Odpolední porady, přednášky, semináře a worshopy ve všech saloncích a jednacích prostorech hotelu střídaly rauty a kuloárni debaty. Profesionální lektoři vedli školení o komunikaci, marketingu i obchodních dovednostech, nejzkušenější odborníci z řad členů sítě předávali svým kolegům své znalosti v různých oblastech pojištění. Zahrnuto bylo samozřejmě i školení provozního systému YETI (www.yeti.cz), který je základem efektivního fungování sítě INSIA a zároveň motorem dalšího rozvoje.

 

Večerní oddychový program zpestřila kromě kasina i soutěž ve stolním fotbalu o lístky na utkání Bayernu Mnichov, které věnovali partneři konference, Allianz pojišťovna a Allianz Slovenská poisťovňa. Po lítém boji v nočním finále stolního fotbalu zvítězil brněnský tým reprezentující Česko nad slovenskými kolegy.

 

Přes únavu některých účastníků z vydařeného večera se v pátek pokračovalo odbornými školeními v jednotlivých sekcích a účastníci se mimo jiné podrobně seznámili s exkluzivními produkty INSIA, díky nimž získavají významou konkurenční výhodu (např. http://www.pojistenikancelare.cz/). Během obou dní načerpali všichni mnoho zajímavých informací a insipirace na více než 20 školících blocích.

 

O tom, že se akce vyvedla, svědčí i mnoho kladných reakcí od všech zúčastněných. Za všechny citujme Julii Bodnárovou ze společnosti Insia KV s.r.o.:“Společná akce v Přerově byla skvělá, úžasná, nejlepší:-). Za sebe a zcela určitě i za všechny ostatní kolegy, nejen z Insia KV, Vám srdečně děkuji a těším se na naše další shledání.“

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn