ÚvodO INSIAAktualityRC BROKERS, přední odborník na pohledávky, novým členem INSIA

RC BROKERS, přední odborník na pohledávky, novým členem INSIA

9. listopadu 2009 | Rubriky: Aktuality

Do sítě INSIA vstoupil během letních prázdnin zkušený pojišťovací makléř p. Robert Čapka se svojí společností RC BROKERS.
Společnost RC BROKERS se specializuje především na pojištění pohledávek. Své zkušenosti pan Robert Čapka získal zejména v pojišťovně Atradius, kde působil více než 4 roky, nejprve v obchodu a následně jako ředitel české pobočky pojišťovny Atradius.

 

Před vstupem do sítě INSIA, jsem se podrobně seznámil i s modelem podnikání konkurenčních firem, ale po pečlivém zvážení jsem si nakonec vybral INSIA, zejména kvůli komplexním službám a informačnímu systému Yeti“ říká pan Robert Čapka.

 

Vladimír Soulek, specialista na pojištění pohledávek v INSIA k tomu dodává „Roberta Čapku dobře znám jako kvalitního odborníka ze své spolupráce s pojišťovnou Atradius a jsem opravdu rád, že mám nyní v INSIA takového kolegu“.

 

Svým vstupem do sítě INSIA chce RC BROKERS významně rozšířit nabídku služeb a zajistit odpovídající a komplexní servis klientů ve všech oblastech pojištění.

 

Kancelář společnosti RC BROKERS naleznete na adrese:
Hnězdenská 4a
181 00 Praha 8
mob: 773 981 516
fax: 234 290 090
email: rcbrokers@insia.com

 

INSIA je nejrychleji rostoucím makléřem ve středoevropském regionu. Jejími členy jsou stovky odborníků z Čech, Slovenska a Rakouska. V letošním roce byla INSIA díky vlastní on-line technologii YETI vyhlášena renomovaným mezinárodním auditorem Deloitte jako nejrychleji rostoucí společnost v ČR a obsadila 15. místo ve střední Evropě.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn