ÚvodO INSIAAktualityRekordní růst – INSIA hlásí 2x více členů!

Rekordní růst – INSIA hlásí 2x více členů!

13. ledna 2010 | Rubriky: Aktuality

Již 528 makléřů se připojilo k síti INSIA. Oproti roku 2008 se tak počet členů sítě zvýšil na více než dvojnásobek, a to i v tomto ekonomicky obtížném období.

Stále více makléřů se tak přesvědčuje o výhodách spojených sil. Úspěšné společnosti, členové sítě INSIA, získávají větší stabilitu a výhodnější postavení v konkurenčním boji. Díky široké podpoře v síti INSIA mohou věnovat své úsilí zejména tomu, co umí a v čem jsou dobří, tedy práci s klienty.

 

Koordinátorka sítě INSIA Klára Capoušková komentovala uplynulý rok slovy: „V roce 2009 jsme zažili nečekaně vysoký nárůst registrací nových členů. Dříve jsme museli kontakty převážně sami vyhledávat a nyní nás makléři i společnosti oslovují sami. Mnoho makléřských společností mě mile překvapí tím, že už před mým příjezdem mají o INSIA vše podstatné zjištěno. Na schůzkách tak často upřesňuji už jen detaily a rovnou smlouvu o spolupráci podepisujeme.“

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nový člen INSIA přitom zůstává samostatným, právně nezávislým subjektem, spolupráce probíhá pouze na základě jednoduché smlouvy. Získává tak pozici TOP makléře u klienta a VIP servis v pojišťovnách. Nemusí ztrácet čas administrativou, zdlouhavým vyhledáváním informací, smlouváním s dodavateli, smluvními záležitostmi či rozposíláním a hlídáním provizí - o to vše se za ně postarají specialisté v INSIA a systém YETI.

 

Silné zázemí a dynamický růst INSIA potvrdilo také opětovné ocenění mezinárodní auditorskou společností Deloitte. V loňském roce 2009 byla INSIA vyhlášena nejrychleji rostoucí společností v Česku (Deloitte Technology FAST50CEE).

 

INSIA je největší makléřskou sítí působící v České republice a na Slovensku, klientům poskytujeme odborné služby a poradenství již více než 17 let. Více o výhodách členství lze nalézt na www.uspesnymakler.cz

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn