ÚvodO INSIAAktualitySpolečnosti Online s INSIA připravily nově pojištění manažerů D&O

Společnosti Online s INSIA připravily nově pojištění manažerů D&O

1. dubna 2009 | Rubriky: Aktuality

INSIA a Společnosti Online v uplynulých dnech zahájily partnerskou spolupráci při sjednávání pojištění pro manažery a statutární orgány společností – tzv. pojištění D&O.

Zájem o pojištění manažerů se v poslední době výrazně zvýšil zejména v souvislosti s hospodářskou krizí, při níž jsou na rozhodování statutárních orgánů a možné škody z nich vyplývající kladeny zvýšené nároky.

Největší česká společnost poskytující komplexní servis v oblasti zakládání firem na klíč Společnosti Online s.r.o. zařadila pojištění D&O ve spolupráci s INSIA do svého portfolia služeb a významně tak usnadní manažerům nových společností přístup k tomuto druhu pojištění. Pro začínající společnosti je totiž často obtížné D&O pojištění získat s ohledem na vyšší riziko pro pojistitele. S INSIA však zákazníci Společnosti Online s.r.o. získají dokonce nadstandardní podmínky.

Pojištění D&O poskytuje ochranu členům statutárních orgánů a dozorčích rad obchodních společností. Ti odpovídají osobně a neomezeně za škodu, kterou ve své funkci mohou způsobit. V sázce je pak jejich osobní majetek a to i pokud se dopustí chyby neúmyslně či z nedbalosti.

Společnosti Online s.r.o. poskytují komplexní servis v oblasti zakládání firem na klíč již od roku 1999. Společnost dosáhla dominantního postavení na trhu a za poslední čtyři roky založila a následně prodala téměř 2 500 ready-made společností, tj. asi 70% všech firem na klíč, které byly v tomto období v České a Slovenské republice založeny.

BESsBESs

INSIA a.s. je nejrychleji rostoucím pojišťovacím makléřem ve středoevropském regionu s nejrozsáhlejší sítí kanceláří v České a Slovenské republice. Svým klientům poskytuje profesionální služby od roku 1992 a na D&O pojištění se specializuje od roku 1996. INSIA také provozuje specializované stránky www.predstavenstvo.cz, kde poskytuje podrobné informace o tomto druhu pojištění.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn