ÚvodO INSIAAktualityVlastní makléřská firma „na klíč“? Ano, nově s INSIA!

Vlastní makléřská firma „na klíč“? Ano, nově s INSIA!

15. října 2012 | Rubriky: Aktuality

Největší síť pojišťovacích a hypotečních makléřů ve střední a východní Evropě přišla s unikátní službou, pomáhá svým členům založit si vlastní firmu na klíč.

INSIA tak reaguje na současné trendy na trhu. Podnikatelé, kteří dosud provozují podnikatelskou činnost samostatně, stále častěji přesouvají své aktivity do nově založených společností. INSIA v rámci podpory partnerů umožňuje svým členům snadno a rychle založit firmu na klíč.

K novému servisu pro členy uvedla Petra Fenclová, výkonná ředitelka INSIA a.s.: „Mezi nejčastější a nejzásadnější argumenty pro založení společnosti patří omezené ručení za případné závazky společnosti, výrazně lepší možnosti optimalizace daní, možnost převodu firmy na dědice či jiné osoby a hlavně možnost rozvíjet vlastní byznys a budovat tým. Proto jsme se rozhodli pomoci všem našim partnerům, kteří o tuto změnu usilují“.

INSIAuzavřela partnerství o spolupráci s renomovanou společností, která poskytuje koupi již připravených společností. Toto partnerství přinese členům sítě INSIA citelnou úsporu a ušetří zdlouhavý proces při zakládání vlastní společnosti tradičním způsobem. Kvalifikovaní specialisté zařídí vše potřebné od „A do Z“.

Založením společnosti na klíč podpora centrálou INSIA nekončí. Svobodné podnikání je dále podporováno jedinečným systémem YETI, který byl vyvinut speciálně pro práci pojišťovacích a hypotečních makléřů, a který INSIA neustále vylepšuje. INSIA garantuje partnerům ideální prostředí za podpory specializovaných oddělení centrály a pomáhá jejich dalšímu odbornému růstu pravidelnými vzdělávacími akcemi, jako je např. blížící se již 4. ročník odborné konference INSIAFEST 2012.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn