ÚvodO INSIAAktualityVýznamný brněnský makléř novým členem INSIA

Významný brněnský makléř novým členem INSIA

2. října 2012 | Rubriky: Aktuality

Brněnská makléřská společnost KVARTA Brokers s.r.o. působí v oblasti komplexního finančního poradenství již od roku 2007, a své páté narozeniny oslavila vstupem do sítě INSIA jako již 169. nový člen v roce 2012. Celkový počet členů sítě INSIA tak dosahuje bezmála 1300 členů.

Jednatelem společnosti KVARTA Brokers s.r.o. je Ing. Martin Kutnohorský, který se v pojišťovnictví pohybuje mnoho let a má zkušenosti i z jedné z nejvýznamnějších českých pojišťoven. Před vstupem do INSIA působil řadu let jako ředitel krajské agentury v Pojišťovně Kooperativa, a.s., kde zastával rovněž pozici člena rozšířeného představenstva a dozorčí rady. Po odchodu z pojišťovny a působení v několika makléřských společnostech se rozhodl vstoupit do sítě INSIA.

Vstup KVARTA Brokers komentuje Mgr. Petra Fenclová, výkonná ředitelka INSIA a.s., slovy: „Velmi nás těší, že se pan Kutnohorský, který si po odchodu z Kooperativa pojišťovny vyzkoušel spolupráci s jinými makléřskými firmami, rozhodl stát členem sítě INSIA a využít náš jedinečný koncept spojující svobodné prostředí a podporu centrály, které svým partnerům nabízíme a garantujeme“.

Martin Kutnohorský, vysvětlil důvody svého rozhodnutí: „Byly napůl pragmatické (využití know-how, IT zázemí a dobrého jména společnosti INSIA) a potom také trochu emocionální (filozofie odpovědnosti sama za sebe a volba vlastní cesty na pojišťovacím trhu v rámci INSIA, bez jakýchkoli "dodatečných" podmínek). Jsem přesvědčen, že budoucnost ukáže správnost našeho rozhodnutí a naše partnerství bude užitečné pro obě strany.“

Vstup brněnské makléřské společnosti potvrzuje dynamický růst největší sítě pojišťovacích a hypotečních makléřů ve střední Evropě. V uplynulých dnech INSIA potvrdila také mezinárodní rozvoj a ohlásila otevření prvních poboček v zahraničí.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn