ÚvodO INSIAAktualityYETI 3.0 je na světě !

YETI 3.0 je na světě !

20. dubna 2015 | Rubriky: Aktuality

Třetí generace systému speciálně vyvinutého pro potřeby a práci makléřů INSIA, YETI 3.0 byla úspěšně spuštěna!

YETI 3.0 je již na první pohled skvělý. Má moderní, čistý a svěží design, který plně koresponduje s aktuálními webovými trendy. 100% přizpůsobení displejům chytrých telefonů, tabletů či netbooků různých velikostí je samozřejmostí.


Jednoduchost a snadná orientace v systému byly při vývoji stěžejními požadavky.

Velká pozornost byla věnována ergonomii práce s e-maily, které jsou pro komunikaci makléře s klientem velmi důležité.

Novinkou v YETI 3.0 je pohotové a přehledné notifikační centrum. S notifikacemi se v moderním světě setkáváme čím dál častěji. Písemným sdělením dostáváme informace o aktuálních skutečnostech a tím máme vždy přehled nad tím, co se děje a především co nás zajímá. Nové notifikační centrum přináší výborný nadhled a určitou jistotu, že makléř při své práci omylem nezapomene na důležité věci.

Dalším vylepšením YETI 3.0 je zobrazení detailu smlouvy, které působí dojmem, že se uživatel dívá na skutečnou, papírovou smlouvu.

Jedna ze stránek, které bylo věnováno nejvíce času při vývoji, je tzv. Karta klienta. Kromě nové podoby stránky mohou makléři INSIA využít nových funkcí. Chytrými grafy a informačními boxy jsme vymysleli způsob, který makléřům pomůže na první pohled rozeznat, jak je daný klient z hlediska businessu důležitý. Součást stránky je náhled mapy, takže bez složitého hledání makléř ví, jakým směrem se má ke svému klientovi vydat.


IT ředitel INSIA, Tomáš Brablec ke spuštění nové verze poznamenal: “Jeden makléř INSIA kdysi řekl, že YETI je návykový. U generace 3.0 o tom nepochybuji…”

 
INSIA je dynamická společnost poskytující kvalitní servis a zázemí pojišťovacím a finančním zprostředkovatelům.

1600 odborníků působí v síti INSIA jako nezávislí a svobodní podnikatelé. Množství poskytovaných služeb doplňuje unikátní software YETI, speciálně vyvinutý a denně aktualizovaný pro efektivní práci pojišťovacího a finančního zprostředkovatele.

Na českém trhu INSIA působí od roku 1992. Díky partnerství s největším pojišťovacím makléřem na světě, společností Marsh, je INSIA velmi silnou a stabilní společností a uznávaným partnerem finančních institucí.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn