ÚvodO INSIAAktualityYETIho máme v kapse!

YETIho máme v kapse!

28. dubna 2014 | Rubriky: Aktuality

INSIA vyvinula pro své makléře aplikaci YETI do mobilních telefonů.

V uplynulých měsících se programátoři v INSIA věnovali vývoji aplikace pro mobilní telefony.

Aplikace se jmenuje příznačně INSIA YETI a slouží stejně jako systém YETI ke snadné a efektivní práci pojišťovacích a finančních makléřů.

IT ředitel INSIA, Tomáš Brablec, říká: „Protože jsme v INSIA zvyklí rychle reagovat na potřeby našich makléřů, vyvinuli jsme první verzi požadované aplikace a rozhodli jsme se ji zveřejnit již v rané fázi vývoje, kdy ale plně odpovídá požadavkům na nejobvyklejší způsoby použití, tedy práci s emaily. Další velmi vítanou novinkou budou notifikace na příchozí email v reálném čase. Jakmile do systému YETI přijde email, ať už od kolegů nebo klienta, telefon na to makléře upozorní.“

Navíc zveřejnění aplikace koresponduje s vizí společnosti INSIA přinášet dílčí změny tak, aby byly pro všechny co nejdříve použitelné. Členové sítě INSIA se tak dostanou k novým funkcionalitám takřka okamžitě a nemusí čekat na „hotovou“ verzi aplikace. Tento přístup jim umožňuje podílet se částečně na samotném vývoji a ovlivnit funkci nových aplikací.

INSIA pravidelně monitoruje potřeby členů sítě. „Můžeme tak vytvářet lepší podmínky pro práci makléřů. Jedna ze zásadních potřeb je bezpečnost aplikací, kdy množství hesel, která denně používáme bezpečí určitě neprospívá“, doplňuje Tomáš Brablec.

Proto INSIA vyvinula unikátní systém jednotného přihlášení, díky kterému může makléř znát jen jedno heslo a přistupovat do desítek různých systémů a aplikací. Přístup přes INSIA ID platí samozřejmě i pro kalkulačky INSIA, např. AutoKalkulačku, kterou INSIA spustila v listopadu 2013.

INSIA tímto potvrzuje pozici technologického leadera na trhu. Díky mnohaletému vývoji systému YETI, kterému se vývojáři věnují, se INSIA již 8. rokem umístila v žebříčku nejrychleji rostoucích technologických firem střední a jihovýchodní Evropy Deloitte Technology Fast 50.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn