ÚvodO INSIAAktualityZakládající člen SASP se stal 50. společností sítě INSIA na Slovensku

Zakládající člen SASP se stal 50. společností sítě INSIA na Slovensku

17. ledna 2008 | Rubriky: Aktuality

Slovenská společnost Young & Freeman Group, spol. s r.o. vstoupila do sítě INSIA a stala se tak její 50. společností.

Makléřská společnost Young & Freeman Group, spol. s r.o. se stala členem sítě INSIA na konci roku 2007. Svým vstupem tak výrazně posiluje rozvoj služeb v regionu západního Slovenska.

Young & Freeman Group, spol. s r.o. založili partneři Ing. Adamča Rastislav a Ing. Války Patrik v květnu roku 1996, jako nástupce společnosti Y & F Brokers, která vznikla již v roce 1994. Společnost také patří k jednomu ze zakládajících členů SLOVENSKEJ ASOCIÁCIE SPROSTREDKOVATEĽOV V POISŤOVNÍCTVE (SASP), jejímž řádným členem je dodnes.

Jednatel společnosti Ing. Adamča získal své zkušenosti z finanční oblasti během svého mnohaletého působení v bankovním a pojišťovacím sektoru. Jeho společník, Ing. Války působil jako úspěšný obchodník v mezinárodní pojišťovně působící na území České a Slovenské republiky.

Young & Freeman Group,spol. s r.o. poskytují svým klientům kompletní servis, zaměřený zejména na pojištění majetku, odpovědnosti za škodu a úrazové pojištění. Svým klientům zajistí veškeré činnosti související s pojištěním, od vzniku a správy pojištění, až po likvidaci pojistných událostí.

Young & Freeman Group, spol. s r.o. naleznete v sídle společnosti na adrese:
Pekarská 3017
926 01 SEREĎ
Tel: 00421 31 789 2811
Fax: 00421 31 789 6283
e-mail: yfgroup@yfgroup.sk
             yfgroup@insia.com
web: www.young-freeman.com

INSIA sdružuje stovky specialistů na řízení rizik a pojištění na území ČR, SR a Rakouska. Cílem INSIA je být svým klientům co nejblíže a poskytnout jim kvalitní služby v celé šíři rizik a druhů pojištění. Největší oporou je makléřům zejména unikátní systém na sdílení znalostí YETI, díky kterému mají veškeré aktuální informace neustále po ruce.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn