ÚvodPojištění občanůPojištění autMobilní aplikace AutoMobilNovinky

Novinky

Aplikace AutoMobil vám ukáže, kde přesně parkuje vaše auto!

Aplikace AutoMobil vám ukáže, kde přesně parkuje vaše auto! 30. května 2023 | 

Hledání zaparkovaného auta na zaplněném parkovišti nebo ve velkém, cizím městě může být frustrující. Nemluvě o stresu při bloudění lesem a hledání té správné lesní cesty, kde jste svého plechového miláčka jen na chvilku opustili. Proto aplikace AutoMobil nabízí novou funkci "Kde parkuje moje auto?" Díky ní si  jednoduše uložíte GPS polohu vašeho zaparkovaného vozidla přímo do aplikace a bloudění je navždy konec!

AutoMobil: Nově najdete v aplikaci slovník pojištění!

AutoMobil: Nově najdete v aplikaci slovník pojištění 13. dubna 2023 | 

Pojistné produkty a služby mohou být pro mnoho lidí matoucí, a proto v aplikaci AutoMobil nově najdete slovník pojištění, který vám objasní důležité pojmy ze světa autopojištění. Díky slovníku pojištění budete mít ty nejdůležitější informace vždy při ruce.

AutoMobil: Vygenerujte si kompletní servisní historii vašeho auta a sdílejte ji dle potřeby

AutoMobil: Vygenerujte si kompletní servisní historii vašeho auta a sdílejte ji dle potřeby 21. března 2023 | 

Aplikace Automobil přichází s novou funkcí, kterou jistě ocení mnoho majitelů vozidel. Nově si můžete kdykoliv vygenerovat aktuální servisní knížku svého automobilu v PDF formátu. Knížku pak můžete snadno sdílet se svým mechanikem v autoservisu, zájemcem o koupi vozu nebo kýmkoliv, kdo do ni zrovna potřebuje nahlédnout.

Aplikace AutoMobil slaví 2 roky! Na oslavu dostala balíček drobných vylepšení

Aplikace AutoMobil slaví 2 roky! Na oslavu dostala balíček drobných vylepšení 29. listopadu 2022 | 

Už 30. listopadu oslaví mobilní aplikace AutoMobil 2. výročí, a tak od nás dostala na oslavu další balíček vylepšení! Tentokrát jsme zpřehlednili zadávání servisních úkonů a usnadnili přidávání dálničních známek! Změnou prošla i úvodní stránka, která se ukazuje novým uživatelům, když si aplikaci poprvé stáhnou.

Aplikace Automobil má centrum notifikací! Nově lze všechny notifikace spravovat z jednoho místa!

Aplikace Automobil má centrum notifikací! Nově lze všechny notifikace spravovat z jednoho místa! 10. října 2022 | 

Mobilní aplikace AutoMobil má další vychytávku! Tentokrát jsme do ní zabudovali centrum notifikací. V aplikaci máte nově všechny notifikace přehledně na jednom místě! A nejen to! Z centra notifikací můžete rovnou všechny notifikace spravovat, to znamená libovolně editovat, mazat nebo zadávat nové.

Novinky v aplikaci AutoMobil: Elektronická servisní knížka a mapa autoservisů

Novinky v aplikaci AutoMobil: Elektronická servisní knížka a mapa autoservisů 19. září 2022 | 

Mobilní aplikace AutoMobil má další vychytávky! Tentokrát jsme do ní zabudovali elektronickou servisní knížku a mapu autoservisů. Konečně si do aplikace můžete zapisovat servisní úkony u vašich vozidel. A nejen to! Servisní úkony si dokonce můžete naplánovat na libovolné datum, aplikace vás pak včas sama na návštěvu autoservisu upozorní.

Novinka v aplikaci AutoMobil: Nahrajte si tam libovolné osobní doklady a nastavte si jejich platnost

Novinka v aplikaci AutoMobil: Nahrajte si tam libovolné osobní doklady a nastavte si jejich platnost 30. srpna 2022 | 

Mobilní aplikace AutoMobil se může pyšnit další vychytávkou! Tentokrát do ni můžete nahrát libovolné osobní doklady a nastavit si u nich datum platnosti. Může jít například o kartičku zdravotní pojišťovny nebo mezinárodní řidičský průkaz.

Do aplikace AutoMobil si nově můžete nahrát libovolné dokumenty k autu a nastavit vlastní notifikace

Do aplikace AutoMobil si nově můžete nahrát libovolné dokumenty k autu a nastavit vlastní notifikace 12. srpna 2022 | 

Do mobilní aplikace AutoMobil jsme implementovali další vychytávku! Tentokrát si do ní můžete nahrát libovolné dokumenty k autu a nastavit si k nim vlastní notifikace. Může jít například o velký techničák nebo notifikaci, která vás upozorní na datum expirace některé položky z vaší lékárničky. Fantazii se meze nekladou!

Do aplikace AutoMobil si nově můžete nahrát i cestovní pas! Užijte si klidnější cestování

Do aplikace AutoMobil si nově můžete nahrát i cestovní pas! Užijte si klidnější cestování 19. června 2022 | 

Mobilní aplikace AutoMobil umí další vychytávku! Tentokrát jsme do aplikace implementovali možnost nahrát cestovní pas. Plníme tak jedno z vašich nejčastějších přání a věříme, že vám tahle novinka ještě více usnadní cestování.

Aplikace AutoMobil je odteď ještě bezpečnější! Seznamte se s trezorem dokladů

Aplikace AutoMobil je odteď ještě bezpečnější! Seznamte se s trezorem dokladů 19. května 2022 | 

Aplikace AutoMobil dostává další vylepšení! Nově jsme do ní zabudovali bezpečnostní trezor, který ochrání vaše osobní doklady, jenž máte v aplikaci uložené. Díky tomu budou vaše osobní doklady v ještě větším bezpečí!