\

ÚvodSpolupráce

Spolupráce

Novinky 2020 - Videoschůzky a sken dokladu

  • Poradci INSIA umí pořádat videoschůzky
    Na online setkání jsme v INSIA připraveni. Jako náš partner dostanete k dispozici speciální nástroj na míru, díky kterému můžete kdykoliv uspořádat videoschůzku. Z mobilu, i počítače, na pár kliknutí.

  • V INSIA nemusíte přepisovat údaje o klientech do systému ručně!
    Díky aplikaci Yeti Mobile dokážete lehce ofotit občanský průkaz klienta. Zabere to jen pár vteřin. Stačí k tomu občanka klienta, mobilní telefon a aplikace Yeti Mobile. 


Jste profesionální pojišťovací makléř pro firmy, specialista na životní pojištění nebo odborník na hypotéky a spotřebitelské úvěry?

Spojte se s INSIA - jsme spolehlivý partner pro dlouhodobou spolupráci!

Staňte se Koordinátorem

spolupracekoordinator

Koordinátor je makléřská firma (s.r.o.) nebo skupina poradců.

Máte samostatnou regionální makléřskou pojišťovací firmu, která se potýká s novými povinnostmi dle zákona o distribuci pojištění a nedostatečnou podporou pojišťoven?

Jste manažer v poradenské firmě s vlastním týmem a kanceláří, který hledá samostatnost a nechce už plnit plány a obhajovat skupinové body či provizní pozice?

Máte dlouholeté zkušenosti jako specialista v interní síti finanční instituce a chcete se nyní s několika kolegy postavit na vlastní nohy a mít pro klienty širokou nabídku z celého trhu?

btnkoo

 

Staňte se Obchodníkem

spolupraceobchodnik

Obchodník je samostatný pojišťovací či úvěrový specialista / finanční poradce.

Jste zaměstnanec v makléřské pojišťovací firmě se zaměřením na firemní či občanský majetek a vaše současné pracovní podmínky vás neuspokojují?

Budujete si úspěšnou kariéru jako finanční poradce ve velké firmě, ale vaše ohodnocení neodpovídá odvedené práci?

Jako zkušený pojišťovací či úvěrový specialista ve finanční instituci se necítíte svobodně a myslíte si, že pro vaše klienty je na trhu lepší řešení, než máte nyní k dispozici?

Jste čerstvě po škole, bez velkých zkušeností ale chcete si svobodně řídit pracovní čas a dostat skvěle zaplaceno za kvalitní práci?

btnobc