ÚvodO INSIAAktualityPersonalizované video INSIA ve finále Microsoft Awards 2019

Personalizované video INSIA ve finále Microsoft Awards 2019

13. července 2020 | Rubriky: Aktuality | Blog | INSIA aktuality

Personalizované video INSIA získalo ocenění Microsoft Awards 2019

INSIA opět dokázala, že patří mezi technologickou špičku ve svém oboru. Do finále Microsoft Awards 2019 se probojovalo personalizované video s přehledem pojištění, revoluční forma komunikace s klienty INSIA.
Zasloužené finále

Personalizované video, na jehož vzniku se podílely společnosti INSIA a Motionlab, se právem dostalo mezi 3 nejinovativnější řešení v kategorii Bankovnictví, kapitálové trhy a pojišťovnictví.

"Těší nás, že naše personalizované video se dostalo do finále Microsoft Awards 2019. Podařilo se nám udělat něco, co nikdo jiný na trhu dosud neudělal. Video je skutečně unikátní, objevuje se v něm jméno klienta, logo pojišťovny, název, registrační značka i logo auta, ale hlavně, jednotlivé „kousky“ videa se skládají podle toho, jaká rizika si klient skutečně pojistil. Každé video je tedy jiné, udělané přesně podle sjednané pojistky,“ okomentoval úspěch Ivan Špirakus, generální ředitel společnosti INSIA a.s.

 

Jak dopadla kategorie Bankovnictví, kapitálové trhy a pojišťovnictví

  • Vítěz ČR: Principal engineering s.r.o.
    Řešení: Náhrada Siebel CRM za MS Dynamics v České spořitelně
  • Finalista ČR: kWare, s.r.o.
    Řešení: Revoluční nástroj pro výrobu hypotéčního úvěru – „Géčko“
  • Finalista ČR: Motionlab, s.r.o.
    Řešení: Díky Motionlabu zavedla INSIA zcela novou formu komunikace s klientem – personalizované video s přehledem pojištění.

"Jsme šťastní, že se personalizované video INSIA, které jsme společně vytvořili na platformě Motionlab, probojovalo až do finále soutěže Microsoft Awards 2019. Ukazuje to na to, že by personalizace mohla mít pro bankovní a pojistný sektor velkou přidanou hodnotu. Děkuji Ivanovi Špirakusovi za důvěru a těším se na další spolupráci,“ vyjádřil se Filip Koubek, zakladatel společnosti Motionlab s.r.o.

O soutěži Microsoft Awards

Cílem soutěže Microsoft Awards bylo vybrat nejlepší a nejinovativnější řešení nebo aplikaci, kterou partneři registrovaní v programu Microsoft Partner Network pomohli zrealizovat svým klientům v uplynulém roce, a podpořili tak jejich digitální transformaci. Při hodnocení se odborná porota zaměřuje na jednotlivá odvětví a na to, jak technologie pomohly změnit vztah se zákazníky, způsob práce zaměstnanců nebo jak umožnily inovovat procesy a výrobu, či jak napomohly vzniku nových produktů a služeb. Vítězná řešení jsou pak doporučována a podporována společností Microsoft v České republice a na Slovensku. Všechna oceněná řešení jsou také publikována v online brožuře Nejlepší řešení Microsoft Awards za daný rok.

Zdroj: news.microsoft.com

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn