ÚvodHypotéky Aplikace INSIA ACADEMY

Aplikace INSIA ACADEMY

Společnost INSIA poskytuje kvalitní servis a zázemí více než 1700 pojišťovacím a hypotečním makléřům v České republice a na Slovensku. V rámci širokého spektra poskytovaných služeb INSIA nově nabízí volně ke stažení aplikaci INSIA ACADEMY, která lehce a pohodlně připraví makléře, nejen sítě INSIA, na odborné zkoušky dle Zákona o spotřebitelském úvěru.

Zákon o spotřebitelském úvěru, který přišel v platnost na konci uplynulého roku, zavádí povinnou zkoušku dle odpovídající odbornosti pro všechny finanční poradce, zprostředkovatele a poskytovatele úvěrových produktů.

INSIA ACADEMY lze stáhnout zcela zdarma v offline verzi do mobilního zařízení a bez nutnosti následného internetového připojení ji mít kdykoliv a kdekoliv k dispozici. Aplikace obsahuje kompletní oficiální otázky ČNB ke zkouškám odbornosti, umožňuje neomezené procvičování zkušebních testů i návrat k rozpracovanému testu a pokračovat od poslední zodpovězené otázky.  Celkově je aplikace velmi jednoduchá, intuitivní, obsahuje statistiku odpovědí při procházení i nápovědu a podmínky splnění testů.

Aplikace INSIA ACADEMY, v souladu s možnostmi současných technologií, umožňuje pohodlně a efektivně se připravit na úspěšné složení povinných odborných zkoušek, věnovat se klientům a poskytovat jim ten nejlepší servis na míru jejich potřebám.

 

Aplikace je ZDARMA a k dispozici ke stažení zde.

               appka fotka

Získejte aktuální novinky z blogu

Váš e-mail

Užitečný adresář pojišťoven

  pojistovny banner web

Naši partneři