ÚvodO INSIAAktualityINSIA opět mezi nejlepšími v anketě Pojišťovací makléř roku

INSIA opět mezi nejlepšími v anketě Pojišťovací makléř roku

16. května 2019 | Rubriky: Aktuality | Blog | INSIA aktuality

INSIA opět mezi nejlepšími v anketě Pojišťovací makléř roku

Společnost INSIA, jejíž meziroční tržby pravidelně rok od roku rostou, si připisuje další cenný úspěch. V rámci 19. ročníku prestižní odborné ankety Pojišťovna roku získala 4. místo v ocenění Pojišťovací makléř roku.

 

 

Ocenění Pojišťovací makléř roku se udělovalo v rámci prestižní ankety Pojišťovna roku již po osmé v řadě a mezi hlavní kritéria patřila kvalita podkladů dodávaných pojišťovně, úroveň komunikace mezi makléř – pojišťovna a makléř – klient, správa pojištění, podpora trhu a jiné.

Makléře hodnotili partneři ze spolupracujících pojišťoven. Hlasovat bylo možné do 25. dubna, a to online nebo stažením, vyplněním a zasláním anketního lístku organizátorům.

 „Velmi si tohoto ocenění ze strany pojišťoven vážíme. V minulém roce jsme usilovně pracovali na tom, abychom našim partnerům co nejvíce usnadnili jejich práci a pomohli se zpracováním zvýšené administrativy, kterou nám přinesly nové regulace IDD a GDPR,“ okomentoval úspěch Ivan Špirakus, generální ředitel společnosti INSIA.

oceneni2 oceneni

INSIA je mezi finančními poradci rok od roku žádanější, a to zejména díky vynikající podpoře a transparentním podmínkám.

 „Těší mě, že naše tvrdá práce nese ovoce a máme skvělou zpětnou vazbu. Díky podpoře, kterou INSIA poskytuje, se mohou naši partneři věnovat především svým klientům,“ dodal Ivan Špirakus.

Do dalších let INSIA plánuje nadále pokračovat v růstu a vyvíjet nejmodernější online nástroje, které finančním specialistům usnadňují život.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn