ÚvodO INSIAAktualityINSIA mezi elitou, tržby vzrostly o 8 %!

INSIA mezi elitou, tržby vzrostly o 8 %!

18. dubna 2019 | Rubriky: Aktuality | Blog | INSIA aktuality

INSIA mezi elitou, tržby vzrostly o 8 %!

Síť pojišťovacích a hypotečních makléřů INSIA znovu potvrdila svoji pozici na českém trhu, když za rok 2018 vykázala 855,1 mil. Kč
v konsolidovaných tržbách, což představuje meziroční nárůst o 8 %. Zjistěte, čím vším přispěl pojistnému trhu jeden z největších technologických inovátorů v oboru.


INSIA stále udává směr

Potvrdil se dlouhodobý trend, že INSIA je mezi finančními poradci stále populárnější. Počet partnerů k 31. 12. 2018 dosáhl v ČR počtu 1100 a na Slovensku 372.

I loni INSIA společně se svým partnerem MARSH obhájila krásné druhé místo v prestižním žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů, který pravidelně zveřejňuje odborný zpravodajský portál oPojištění.cz.

V minulém roce jsme usilovně pracovali na tom, abychom našim partnerům co nejvíce usnadnili jejich práci a pomohli se zpracováním zvýšené administrativy, kterou nám přinesly nové regulace IDD a GDPR. Díky této podpoře INSIA se naši partneři mohou věnovat především svým klientům. Děkuji všem partnerům a obchodníkům, kteří se podílejí na úspěchu celé společnosti. Poděkování patří i všem zaměstnancům centrály, kteří podporují členy sítě a starají se o spokojenost našich klientů“, uvedl Ivan Špirakus, generální ředitel společnosti INSIA a.s.

Užitečné aplikace a služby

Aplikace INSIA ACADEMY, která pomáhá finančním poradcům s přípravou na odborné zkoušky, byla rozšířena o testy odbornosti pro podnikání na kapitálovém trhu.

Došlo k implementaci unikátní „InsurTech“ služby PojištěnáFaktura.cz pro pojištění jednotlivých faktur do projektu Cashbot a fakturačního systému Superfaktura.cz.

Přes inteligentní sjednavač autopojištění IGNÁC bylo během roku 2018 sjednáno přes 40 % všech smluv týkajících se autopojištění.

Na podzim INSIA na prestižní nezávislé konferenci pro finanční poradce FINfest 2018 představili zcela novou verzi aplikace Pojišťovny, díky které mají nejen poradci INSIA všechny důležité kontakty na pojišťovny vždy po ruce.

Uskutečnil se jubilení 10. ročník odborné konference INSIAFEST. Celkově bylo na akci přítomno 270 účastníků z řad členů sítě INSIA z Česka a ze Slovenska a zástupců obchodních partnerů. Partnerem konference byla finanční skupina ČSOB.

Do dalších let INSIA plánuje nadále pokračovat v růstu a vyvíjet nejmodernější online nástroje, které finančním specialistům usnadní život.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn