ÚvodO INSIAAktualityINSIA uvedla další užitečnou aplikaci

INSIA uvedla další užitečnou aplikaci

10. prosince 2018 | Rubriky: Aktuality | Blog | INSIA aktuality

INSIA uvedla další užitečnou aplikaci

INSIA vystoupila na nejprestižnější konferenci pro finanční poradce - FINfest 2018 podzim, kde představila novou verzi aplikace Pojišťovny. Ohlédněte se společně s námi za akcí, kde se setkaly největší špičky z oboru finančního poradenství.

 


Konference se konala v nových, moderních prostorách Konferenčního centra Cubex na Pankráci. K dispozici byly tři hlavní sály a dva menší, ve kterých probíhaly workshopy.

Uvedení aplikace POJIŠŤOVNY

INSIA na stánku uvedla novou verzi aplikace POJIŠŤOVNY, díky které mají poradci všechny aktualizované kontakty na pojišťovny vždy po ruce. Vyzkoušet ji můžete i Vy!

IMG_4587 IMG_4569

Žádaná diskuze s Ivanem Špirakusem

Skvělé ohlasy sklidila panelová diskuze s podtitulem „Pojištění – kterým směrem se pohne trh?“, kterou moderoval Ivan Špirakus, generální ředitel společnosti INSIA. Diskutující se odvážně pustili do aktuálních témat, jako je například zákon o distribuci pojištění, investiční životní pojištění a “Rada”. 

Workshop INSIA

V rámci worskhopu INSIA byly představeny unikátní služby Cashbot a PojištěnáFaktura.cz. Cashbot jako unikátní řešení, které pomáhá firmám a živnostníkům získat prostředky vázané ve vystavených fakturách. Díky službě Pojištěnáfaktura,cz má zákazník také možnost si danou fakturu pojistit proti platební nevůli nebo neschopnosti odběratele fakturu zaplatit. Společnost INSIA, která stojí za službou PojištěnáFaktura.cz spustila InsurTech revoluci už loni v září, kdy umožnila podnikatelům pojistit i jednu jedinou fakturu. Jednalo se o první službu tohoto typu v ČR.

Technologie prostě milujeme

INSIA dlouhodobě klade veliký důraz na vývoj nejmodernějších online nástrojů a srovnávačů, speciálně navržených pro potřeby hypotečních a pojišťovacích makléřů. Členům sítě nabízí bezkonkurenční podmínky a celou řadu výhod, díky kterým jsou vždy o krok před konkurencí.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn