ÚvodPojištění občanůPojištění autMobilní aplikace AutoMobilNovinkyNovinka v aplikaci AutoMobil: Nahrajte si tam libovolné osobní doklady a nastavte si jejich platnost

Novinka v aplikaci AutoMobil: Nahrajte si tam libovolné osobní doklady a nastavte si jejich platnost

30. srpna 2022 | Rubriky: Novinky | Blog

Novinka v aplikaci AutoMobil: Nahrajte si tam libovolné osobní doklady a nastavte si jejich platnost

Mobilní aplikace AutoMobil se může pyšnit další vychytávkou! Tentokrát do ni můžete nahrát libovolné osobní doklady a nastavit si u nich datum platnosti. Může jít například o kartičku zdravotní pojišťovny nebo mezinárodní řidičský průkaz.Aplikace AutoMobil umí zasě něco navíc. Nedávno jsme do ni zabudovali bezpečnostní trezor, který chrání vaše osobní doklady uložené v aplikaci. Od června si do aplikace můžete vložit i váš cestovní pas a před pár dny jsme implementovali nahrávání libovolných dokumentů k automobilu. A dnes hrdě ohlašujeme další vychytávku na vaše přání. A to nahrávání libovolných osobních dokladů k vašim profilům a možnost nastavit si datum jejich platnosti!

Kartička pojištěnce nebo mezinárodní řidičský průkaz

Díky této aktualizaci si konečně můžete do aplikace nahrát jakýkoliv osobní doklad, který budete chtít. Může jít například o kartičku pojištěnce, potvrzení o zdravotním stavu řidiče nebo mezinárodní řidičský průkaz. Každý doklad lze libovolně pojmenovat a nastavit dobu platnosti.

automobil iny doklad cz

Nezapomeňte na trezor!

Pro maximální bezpečnost doporučujeme aktivovat i trezor na doklady, díky kterému získáte ještě vyšší úroveň zabezpečení vašich osobních dokladů.

Věděli jste, že?

Mezinárodní řidičský průkaz je vydáván podle Úmluvy o silničním provozu (Ženeva 1949) nebo Úmluvy o silničním provozu (Vídeň 1968), a to podle země, kterou hodlá žadatel navštívit.

Zajímavost:Mezinárodní řidičský průkaz vydaný Českou republikou neopravňuje k řízení motorových vozidel na území České republiky.

Aplikace AutoMobil je nepostradatelný partner na cestách!

google-play-badgeapp-store_cz-01

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn