ÚvodBlogRegionální setkání INSIA 2022 jsou v plném proudu!

Regionální setkání INSIA 2022 jsou v plném proudu!

22. dubna 2022 | Rubriky: Blog | Aktuality

Regionální setkání INSIA 2022 jsou v plném proudu!

Koronavirová situace se zklidnila a tak jsme v INSIA konečně mohli zrealizovat oblíbená Regionální setkání, která se letos uskuteční v celkem 8 městech. Je to jedinečná příležitost, díky které se můžeme zase všichni potkat a vyměnit si cenné zkušenosti. A zatím si to všichni náramně užíváme!


Olomouc, Brno i Pardubice máme úspěšně za sebou

Regionální setkání jsme zahájili už minulý týden, a úspěšně jsme uspořádali ta v Olomouci, Brně a Pardubicích. Ještě nás čekají Praha, Plzeň, Liberec, Teplice a Svachova Lhotka.

Nabitý program je základ

Jako obvykle na Regionálních setkáních představíme našim partnerům všechny důležité novinky. Ohlídneme se za těmi největšími úspěchy roku 2021 a probereme naše budoucí plány a strategie. Již tradičně dojde i na vyhlášení našich nejúspěšnějších koordinátorů. Své slovo dostanou také produktoví specialisté INSIA a přítomni budou i zástupci pojišťoven.

Když generální ředitel nemůže dorazit, poradíme si

I když se nemůže Ivan Špirakus, generální ředitel INSIA, kvůli nabitému programu zúčastnit regionálních setkání osobně, má na každém z nich úvodní slovo a tak je tam přítomen alespoň v digitální podobě. Jak se říká, když nemůže Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi.

regionalni_1 regionalni_2regionalni_3 regionalni22 regionalni22b regionalnI22c

Chcete se i vy připojit k INSIA a užívat si bezkonkurenčních výhod? Zjistěte více!

Chci zjistit více

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn

Žhavé novinky ze světa pojištění

ibnlnor

Užitečný adresář pojišťoven

  pojistovny banner web

Naši partneři