ÚvodBlogRevoluce na poradenském trhu: Provize si vyplatíte sami na jeden klik!

Revoluce na poradenském trhu: Provize si vyplatíte sami na jeden klik!

21. října 2019 | Rubriky: Blog | Aktuality

Revoluce na poradenském trhu: Provize si vyplatíte sami na jeden klik!

INSIA přepisuje dějiny! Spouští unikátní systém výplaty provize, o němž se většina konkurentů neodváží ani přemýšlet. Nyní si naši poradci sami rozhodují, kdy si vyplatí provizi! Získávají tak absolutní kontrolu nad svými penězi.

 

 

Peníze, když je poradce potřebuje

INSIA znovu předbíhá konkurenci a pružně reaguje na aktuální potřeby poradců. Přichází s vizionářským řešením pro lidi, kterým klasické týdenní nebo měsíční zúčtování nestačí. Je konec porovnávání, zda ta či ona firma vyplácí provize měsíčně, po dvou týdnech, každou středu či šestkrát měsíčně.

Jako první společnost na trhu dává INSIA svým poradcům k dispozici kouzelné tlačítko POŽÁDAT O VÝPLATU, díky němuž si mohou sami vyplácet své peníze. Navíc to tlačítko má každý poradce stále po ruce, protože je součástí aplikace Yeti Mobile pro chytré telefony Android a iOS.

„Vždy nám šlo o to, abychom našim partnerům co nejvíce usnadňovali práci. Čím více času mají na své klienty, tím více vydělají. Jsem rád, že jsme jim dali do rukou nástroj, díky němuž si mohou sami vyplatit spárované provize v okamžiku, kdy je potřebují. Dokazuje to, že svobodné podnikání není v INSIA jen prázdný pojem.“ okomentoval revoluční novinku Ivan Špirakus, generální ředitel INSIA a.s.

provize_na_jeden_klik

Absolutní svoboda ve vyplácení provizí

Výplata provize, kdykoliv uznáte za vhodné? Jednoduše, jedním kliknutím v mobilní aplikaci? Ne, to není hudba budoucnosti, pro poradce INSIA je to již každodenní realita.

Už dlouho mají poradci INSIA ve své mobilní aplikaci Yeti Mobile k dispozici aktuální stav provizí k výplatě, který se počítá on-line, v reálném čase. Dosud však bylo třeba vždy počkat, až finanční oddělení centrály provize hromadně zpracuje a odešle příkazy do banky. To je však minulost.

Už žádné nekonečné čekání na uzávěrky a výplaty. INSIA znovu dokázala, že je absolutní špička v orientaci na poradce a vychází tak vstříc zejména potřebám nováčků v oboru, kteří dosud nemají stabilní kmen následných provizí a potřebují výrazně investovat do svého podnikání. A tady platí přísloví „Kdo rychle dává, dvakrát dává“.

Poradci INSIA si vydělají více

INSIA svým partnerům pravidelně přináší užitečné digitální nástroje a zlepšuje podmínky pro jejich podnikání. Díky zvýšené efektivitě tak dokáží obsloužit více klientů za stejnou dobu a tedy i vydělat více peněz. Revoluční systém vyplácení provizí není určitě poslední vychytávkou, kterou nás technologická dílna INSIA v budoucnu překvapí. #provizenaklik 

Jste pojišťovací makléř pro firmy, specialista na životní pojištění nebo hypoteční poradce a chcete sami rozhodovat o tom, kdy si vyplatíte provize? Neváhejte nás kontaktovat.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn

Žhavé novinky ze světa pojištění

ibnlnor

Užitečný adresář pojišťoven

  pojistovny banner web

Naši partneři