ÚvodPojištění občanůPojištění autMobilní aplikace AutoMobilNovinkyNovinky v aplikaci AutoMobil: Elektronická servisní knížka a mapa autoservisů

Novinky v aplikaci AutoMobil: Elektronická servisní knížka a mapa autoservisů

19. září 2022 | Rubriky: Novinky | Blog

Novinky v aplikaci AutoMobil: Elektronická servisní knížka a mapa autoservisů

Mobilní aplikace AutoMobil má další vychytávky! Tentokrát jsme do ní zabudovali elektronickou servisní knížku a mapu autoservisů. Konečně si do aplikace můžete zapisovat servisní úkony u vašich vozidel. A nejen to! Servisní úkony si dokonce můžete naplánovat na libovolné datum, aplikace vás pak včas sama na návštěvu autoservisu upozorní.

 

Aplikaci AutoMobil v naší programátorské dílně INSIA poctivě vylepšujeme celý rok. A to hlavně díky zpětné vazbě uživatelů, kteří aplikaci používají. 

Co vše letos do aplikace přibylo?

Elektronická servisní knížka vždy po ruce!

Byli jste nedávno v servisu a chcete si někam uložit fakturu či zakázkový list? Poznamenat si jméno a telefon na technika? Naplánovat výměnu oleje a nastavit upozornění? Zajímá vás, jaké servisy máte v okolí? Vyzkoušejte funkce servisní knížky ještě dnes! Zapište do ní první záznam nebo vyhledejte vhodný servis ve vašem okolí. 

Naplánujte si budoucí návštěvu autoservisu

Chcete si v aplikaci naplánovat nějaký servisní úkon a včas dostat od aplikace automatické upozornění? Vyberte si v mapě autoservis (nebo přidejte nový), vyplňte servisní úkon a datum servisu nastavte na příslušný den. Servisní úkon se vám pak objeví v budoucích akcích.

          servis_1

Jak funguje mapa autoservisů

Do aplikace jsme nahráli celkem dost autoservisů, ale určitě tam nejsou všechny. Z tohoto důvodu můžete do aplikace přidat libovolný autoservis. Spravujete si auto doma? Žádný problém, i s tím aplikace počítá! Mapa navíc splňuje i vyhledávací funkci, protože v ní dokážete vyhledat nejbližší autoservisy v okolí.

                   servis_3          servis_2

Nezapomeňte na trezor!

Pro maximální bezpečnost doporučujeme aktivovat i trezor na doklady, díky kterému získáte ještě vyšší úroveň zabezpečení vašich osobních dokladů.

Věděli jste, že?

Se papírové servisní knížky často falšují? Dle statistik je v České republice zhruba polovina aut se servisní knížkou, která neodpovídá realitě. Proto by se měl ojetý vůz vždy před koupí raději nechat prověřit nezávislým servisním technikem. 

Aplikace AutoMobil je nepostradatelný partner na cestách!

google-play-badgeapp-store_cz-01

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn