ÚvodBlogINSIA potvrzuje pozici FinTech lídra

INSIA potvrzuje pozici FinTech lídra

29. listopadu 2018 | Rubriky: Blog | Aktuality

INSIA potvrzuje pozici FinTech lídra

Termín FinTech představuje propojení tradičního světa financí s moderními technologiemi. V nové infografice portálu Fintech Cowboys, který pravidelně monitoruje českou FinTech scénu, se opět objevila revoluční služba z dílny INSIA. Víte jaká?
Jedním ze 4 reprezentantů oboru pojištění v českém FinTech prostředí je služba PojištěnáFaktura.cz, která byla spuštěna loni v září jako jedna z prvních služeb tohoto typu na světě. Služba usnadňuje menším a středním podnikatelům život tím, že umožňuje pojistit si jednotlivé faktury proti nezaplacení. Kromě úhrady případné finanční ztráty poskytuje pojištění faktur i systém upomínání a vymáhání plateb, a to vše klient sleduje online.

Jsme rádi, že ve Fintech Cowboys si všímají věcí, které děláme. Milujeme technologie a posouváme trh dopředu. Členové sítě INSIA tak získávají významnou konkurenční výhodu" - uvedl Ivan Špirakus, generální ředitel INSIA a.s.

Infografika

FintechCZ-Infografika-2018-11

INSIA jako technologický inovátor

INSIA dlouhodobě klade veliký důraz na vývoj nejmodernějších online nástrojů a srovnávačů, speciálně navržených pro potřeby hypotečních a pojišťovacích makléřů. Členům sítě nabízí bezkonkurenční podmínky a celou řadu výhod, díky kterým jsou vždy o krok před konkurencí.

Šikovní lidé se neztratí

Aktuálně INSIA hledá iOS vývojáře. Pokud jste vývojář nebo o někom víte, neváhejte nás kontaktovat.

KONTAKTUJTE NÁS

Zdroj: FinTech Cowboys

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn

Žhavé novinky ze světa pojištění

ibnlnor

Užitečný adresář pojišťoven

  pojistovny banner web

Naši partneři