ÚvodBlogINSIA v době koronaviru: Všichni zaměstnanci pracují z domova!

INSIA v době koronaviru: Všichni zaměstnanci pracují z domova!

16. března 2020 | Rubriky: Blog | Aktuality | INSIA aktuality

INSIA v době koronaviru: Všichni zaměstnanci pracují z domova!

INSIA, jako jedna z prvních společností v ČR, pružně zareagovala na aktuální situaci kolem koronaviru a umožnila všem svým zaměstnancům pracovat z domu. A to bez výjimky. Vedení společností se pro tento krok rozhodlo proto, aby ochránilo zdraví svých zaměstnanců a zamezilo šíření viru.


Zdraví na prvním místě

Ještě v neděli v podvečer, dříve než byla vyhlášena celostátní karanténa, byli všichni zaměstnanci společnosti INSIA prostřednictvím SMS zprávy informováni o tom, že celý další týden budou pracovat z domova.

„Zdraví našich zaměstnanců je pro nás na prvním místě. Už v době, kdy se situace ohledně viru vyostřovala, jsme zajistili zaměstnancům vše potřebné proto, aby mohli pracovat z domova. Když jsme viděli, že počet nakažených stoupá, umožnili jsme všem home office. Zatím na týden, uvidíme, co bude dál…" komentoval rozhodnutí Ivan Špirakus, generální ředitel INSIA a.s.

Jako dobře namazaný stroj

Zaměstnanci tak mohou pracovat z domova a nadále poskytovat podporu pojišťovacím a hypotečním specialistům sítě INSIA.

A stejně jsou na tom i pojišťovací a hypoteční specialisté sítě INSIA, kteří díky moderním online nástrojům a srovnávačům mohou na dálku obsluhovat své klienty.

Podpora klientů pokračuje

Všichni pojišťovací a hypoteční makléři INSIA jsou tak operativně připraveni pomáhat klientům i v těchto nejistých časech. Proto se na ně neváhejte obracet, rádi vám pomohou!

Společnost INSIA je tak schopná fungovat i za těchto nestandardních podmínek. Aktivně využívá všechny dostupné možnosti, jak být v kontaktu bezpečně na dálku, např. prostřednictvím videokonferencí Zoom.

INSIA je jedna z největších sítí pojišťovacích a hypotečních makléřů. Přední InsurTech inovátor, který svým partnerům neustále přináší nové nástroje a pomůcky, aby se jejich klientům dostalo jen těch nejlepších služeb. Komplexní podpora nezávislých makléřů je základním stavebním kamenem podnikatelské filozofie sítě INSIA.

Společnost klade veliký důraz na vývoj nejmodernějších online nástrojů a srovnávačů, speciálně navržených pro potřeby hypotečních a pojišťovacích makléřů. Členům sítě nabízí bezkonkurenční podmínky a celou řadu výhod, díky kterým jsou vždy o krok před konkurencí.

Jste pojišťovací nebo hypoteční specialista a chcete mít k dispozici nástroje, díky kterým zvládnete více? Neváhejte nás kontaktovat.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn

Žhavé novinky ze světa pojištění

ibnlnor

Užitečný adresář pojišťoven

  pojistovny banner web

Naši partneři