ÚvodBlogPo 30 letech stále nepřemožena! INSIA má nejvíce zasmluvněných pojišťoven na trhu

Po 30 letech stále nepřemožena! INSIA má nejvíce zasmluvněných pojišťoven na trhu

3. března 2023 | Rubriky: Blog | Aktuality

INSIA i po 30 letech nabízí svým zprostředkovatelům nejširší portfolio pojišťoven

INSIA oslavila 30 let existence. Firma, která vznikala v bývalé vrátnici, je nejdéle fungující sítí pojišťovacích a hypotečních poradců a dnes patří k nejvýznamnějším hráčům na českém trhu. V současnosti má dokonce nejvíce zasmluvněných pojišťoven. INSIA je díky tomu tou nejlepší volbou pro opravdu nezávislé poradce.

Poslání, které odolalo zubu času

"Třicet let uteklo jako voda. Prošli jsme přitom různými etapami vývoje a trpělivě hledali, v čem můžeme být nejlepší.  Nakonec je to celkem jednoduché - děláme vše proto, abychom našim makléřům a poradcům co nejvíce usnadňovali práci. Neustále hledáme nové cesty, jak jim péči o jejich klienty ještě více zpříjemnit a ulevit jim od rostoucí administrativy.

„Začali jsme tvořit síť INSIA kolem našeho systému  Yeti  a této filozofie se držíme. Vyvíjíme pro naše partnery vlastní online nástroje a vychytávky, které nemají konkurenci. A nejen to. Dnes už z našeho know-how těží i široká veřejnost. Jako jediní na českém trhu jsme zpřístupnili naše aplikace AutoMobil, INSIA Academy a Pojišťovny, a proto si je může zdarma z App Store a Google Play stáhnout a využívat skutečně každý,“ prozradil Ivan Špirakus, generální ředitel INSIA a.s. a předseda Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM).

Vlastní moderní online nástroje a vychytávky

INSIA se dlouhodobě zaměřuje na vývoj vlastních nejmodernějších online nástrojů a srovnávačů,  které usnadňují pojišťovacím a hypotečním specialistům práci. Prioritou je vždy důraz na jejich přehlednost, jednoduchost a srozumitelnost. Vše ve snaze dopřát poradcům i klientům uživatelský zážitek a mít vše pohromadě.  To je cesta, po které INSIA kráčí.

Co bude za dalších 30 let?

INSIA si za třicet let své existence získala vynikající reputaci. Členům sítě nabízí bezkonkurenční podmínky a celou řadu výhod, díky kterým jsou vždy o krok před konkurencí.  A i když přesně nevíme, jak bude vypadat společnost INSIA za 30 let, jsme si jisti, že bude stále usnadňovat a zefektivňovat práci svým poradcům a dbát na poskytování špičkových služeb pro jejich klienty.

O společnosti INSIA

Společnost INSIA byla založena koncem roku 1992 a je jednou z největších sítí pojišťovacích a úvěrových makléřů působících v České republice, na Slovensku a v Rumunsku, která obsluhuje téměř 500 tis. klientů s 1 300 partnery ve 450 kancelářích. Celkové spravované pojistné činilo ke konci roku 2022 cca 145 mil. eur. Od listopadu 2022 je INSIA součástí Unilink Group, která díky svým nedávným akvizicím vytvořila distribuční platformu č. 1 v oblasti pojištění v šesti zemích střední a východní Evropy se zprostředkovaným pojistným ve výši 1 mld. eur.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn

Žhavé novinky ze světa pojištění

ibnlnor

Užitečný adresář pojišťoven

  pojistovny banner web

Naši partneři