ÚvodO INSIAAktualityINSIA představuje revoluční nástroj INPROS, který mění způsob, jakým se vytváří produktové nabídky

INSIA představuje revoluční nástroj INPROS, který mění způsob, jakým se vytváří produktové nabídky

11. října 2021 | Rubriky: Aktuality | INSIA aktuality

INSIA představuje revoluční nástroj INPROS, který mění způsob, jakým se vytváří produktové nabídky

Síť pojišťovacích a hypotečních makléřů INSIA opět přepisuje dějiny tuzemského pojišťovnictví! Přináší na pojistný trh revoluční nástroj INPROS, který zefektivní způsob, jakým specialisté prezentují svým klientům nabídky pojistných a finančních produktů.


Moderní interaktivní online prezentace, díky které uzavřou pojišťovací specialisté více obchodů

S nástrojem INPROS dokáže specialista vytvořit úžasnou online interaktivní nabídku jakéhokoliv pojistného nebo finančního produktu. K vytvoření prezentace může použít některou z připravených šablon, popřípadě si vytvořit úplně vlastní. Tu pak klientovi zašle jako jednoduchou URL adresu. Odpadá tak nutnost připravovat složité prezentace ve formátu PDF. Navíc se každá změna v prezentaci automaticky ukládá, takže mají jak specialista, tak i klient, všechny informace k pojistné nabídce přehledně na jednom místě.

Třešničkou na dortu je interakce mezi specialistou a klientem. Oba totiž mohou do prezentace vkládat vlastní komentáře a poznámky, takže oba v reálném čase mají přehled o tom, nad čím je potřeba se zamyslet a co je potřeba dotáhnout, aby došlo k úspěšnému sjednání pojistného produktu. Navíc jsou do nástroje zabudované další volitelné prvky, analýza a zpětná vazba.

Nástroj INPROS tak modernizuje a vylepšuje způsob, jakým se dosud dělali prezentace pro jednotlivé pojistné nabídky. Nabídku vytvoří specialista během chvilky a navíc s ní bude mít ve výsledku mnohem méně práce.

 „Naši spolupracovníci potřebují mít nejen něco, co klientům nabídnou navíc (jako je třeba aplikace do telefonu), ale chceme jim dát nyní i speciální nástroj pro nabídku a výběr dané pojišťovny. K tomu vyvíjíme nový interaktivní systém pro online prezentaci – tedy komunikaci klienta s makléřem – aby to byl právě uživatelský zážitek. Zároveň klientovi umožní podílet se na výběru jednotlivých složek i detailů uzavírané smlouvy, a tím posílit pocit, že řešení sám vytváří a má nad výběrem kontrolu. Bude to univerzální systém na prezentaci nabídky jakéhokoli finančního produktu (jakéhokoli typu pojištění, ale třeba i hypoték). Opět včetně všech záznamů, štábní kultury, povinného compliance i doporučení.“ Prozradil Ivan Špirakus, generální ředitel společnosti INSIA.

O INSIA

INSIA je jednou z největších sítí pojišťovacích a hypotečních makléřů, která klade veliký důraz na vývoj nejmodernějších online nástrojů a sjednavačů, speciálně navržených pro potřeby hypotečních a pojišťovacích makléřů. Spustila například komplexní technologický projekt, který posouvá klientskou zkušenost na úplně novou úroveň. Vysoce personalizované video s přehledem pojištění auta! Video sbírá jedno ocenění za druhým, nejdříve se dostalo do finále Microsoft Awards 2019 a pak zvítězilo v soutěži CX Awards.

Nedávno INSIA zpřístupnila zdarma všem uživatelům jedinečnou mobilní aplikaci AutoMobil, díky které mají řidiči všechny údaje o svých vozidlech na jednom místě. Navíc pomáhá řidičům i se správným postupem při řešení srážky či nehody. Dokáže pomoct i s nákupem a správou elektronické dálniční známky. Aplikace je zdarma a k dispozici pro Android i iOS.

Členům sítě nabízí bezkonkurenční podmínky a celou řadu výhod, díky kterým jsou vždy o krok před konkurencí. Komplexní podpora nezávislých makléřů je základním stavebním kamenem podnikatelské filozofie sítě INSIA.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn