ÚvodPojištění občanůPojištění autMobilní aplikace AutoMobilNovinkyAplikace AutoMobil slaví 2 roky! Na oslavu dostala balíček drobných vylepšení

Aplikace AutoMobil slaví 2 roky! Na oslavu dostala balíček drobných vylepšení

29. listopadu 2022 | Rubriky: Novinky | Blog

Aplikace AutoMobil slaví 2 roky! Na oslavu dostala balíček drobných vylepšení

Už 30. listopadu oslaví mobilní aplikace AutoMobil 2. výročí, a tak od nás dostala na oslavu další balíček vylepšení! Tentokrát jsme zpřehlednili zadávání servisních úkonů a usnadnili přidávání dálničních známek! Změnou prošla i úvodní stránka, která se ukazuje novým uživatelům, když si aplikaci poprvé stáhnou.

Aplikace AutoMobil je tu s námi už dva roky. Poctivě ji v naší programátorské dílně INSIA nepřetržitě vylepšujeme. A to hlavně díky zpětné vazbě uživatelů, kteří aplikaci používají. 

Co vše letos do aplikace přibylo?

Snazší správa servisních úkonů a dálniční známky

Přinášíme pár drobných vylepšení, které vám usnadní používání aplikace. Nově můžete skrýt jakýkoliv servis, který už nechcete používat, díky čemuž se vám neukáže při zadávání servisního úkonu. Dále jsme zpříjemnili zadávání dálničních známek, nově se vám při výběru dálniční známky ukáže rovnou její cena a konec platnosti. Vylepšili jsme i úvodní stránku, která se ukazuje novým uživatelům, když si poprvé stáhnou aplikaci.

2811_cz                    

Aplikace AutoMobil slaví dva roky!

Věděli jste, že aplikace AutoMobil je tu s vámi už dva roky a používá ji čím dál více uživatelů? Za dva roky existence má celkem přes 20 000 instalací a každý měsíc jejich počet roste. Věříme, že je to hlavně díky tomu, že aplikaci neustále vylepšujeme a přemýšlíme nad každou zpětnou vazbou, kterou od uživatelů dostáváme. Jestli aplikaci stále ještě nemáte ve svém mobilu, tak je nejvyšší čas to napravit. Objevte kouzlo aplikace AutoMobil i vy!

Nezapomeňte na trezor!

Pro maximální bezpečnost doporučujeme aktivovat i trezor na doklady, díky kterému získáte ještě vyšší úroveň zabezpečení vašich osobních dokladů.

Aplikace AutoMobil je nepostradatelný partner na cestách!

google-play-badgeapp-store_cz-01

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn