\

ÚvodSpolupráceMobilní aplikace ZDARMAAplikace AutoMobil

Aplikace AutoMobil

AutoMobil Nepostradatelný partner na vaše cesty

Vyzkoušejte ZDARMA aplikaci z dílny INSIA, díky které budete mít všechny důležité informace o vašem vozidle vždy po ruce. S aplikací AutoMobil vás už žádná situace s vaším vozidlem nezaskočí!

Co vše v aplikaci AutoMobil najdete a s čím vám pomůže:

  • údaje o vozidle přehledně na jednom místě,
  • důležitá data a termíny ve volitelných notifikacích,
  • jednoduchý průvodce v případě poruchy či nehody,
  • mapa nejbližších stanic STK,
  • linka pomoci řidičům a kontakty na pojišťovny vždy po ruce.

AutoMobil_Google Play Screen_CZ_4AutoMobil_Google Play Screen_CZ_7

Díky aplikaci budete mít pohromadě údaje o vozidle, platných smlouvách a důležitých datech. Pokud vlastníte více automobilů, do aplikace si můžete zadat každý zvlášť.

AutoMobil_Google Play Screen_CZ_5AutoMobil_Google Play Screen_CZ_10

Notifikace vás upozorní na blížící se termín technické kontroly, v mapě si dle vaší polohy můžete rovnou najít nejbližší stanici. Aplikace vám dá také vědět o blížícím se výročí pojistných smluv a končící platnosti zelené karty.

Stala se vám porucha nebo nehoda a nevíte, co máte dělat? Aplikace vás krok po kroku povede a pomůže vám danou situaci vyřešit rychle, v klidu a správně.

V aplikaci snadno naleznete kontakty na hlášení škodní události a linky pro pomoc řidičům. Navíc přesně víte, jaké pojištění vozidla máte. V detailu smlouvy navíc vidíte infolinku a asistenční linku pojišťovny, u které máte dané pojištění sjednáno. Do aplikace si můžete vložit potřebné dokumenty a mít je tak vždy po ruce.

Pomocí aplikace se můžete jednoduše spojit s kontaktním centrem INSIA, kde vám telefonistky rády poradí a pomohou.

Jedná se o první (beta) verzi aplikace, na které neustále pracujeme s cílem zjednodušit a zpříjemnit její užívání nejen klientům INSIA.

 

Aplikace AutoMobil je nepostradatelný partner na cestách!

google-play-badgeapp-store_cz-01

Aplikaci vám zdarma přináší INSIA. Podívejte se, jaké další online nástroje INSIA svým makléřům poskytuje. Pokud se k nám chcete přidat, přečtěte si více o spolupráci.

Zjistit více o spolupráci