ÚvodSpolupráceMobilní aplikace ZDARMAAplikace AutoMobil

Vstupte do budoucnosti

automobil reklama_edit-19

AutoMobil – Revoluční apka zdarma, kterou milují poradci i jejich klienti! 

 

google-play-badgeapp-store_cz-01

Aplikace AutoMobil je zhmotněním základní vize INSIA - vytvářet pro své zákazníky skvělé klientské zážitky. AutoMobil je jediná apka v oboru poradenství, která jde nad rámec pojištění a financí. Proti ji milují a každý den používají nejen klienti poradců INSIA, ale také široká veřejnost. Přináší jim totiž spoustu užitečných informací a pomáhá s řešením každodenních potřeb spojených s provozem vozidla.

Poradci INSIA si užívají nejen pozitivní zpětnou vazbu na aplikaci samotnou, ale současně jsou svým klientům stále "po ruce".  Všechna data o autopojištění sjednaná přes INSIA se po autorizaci automaticky do aplikace uloží a to včetně kontaktů na poradce. Díky tomu klienti svého poradce jednoduše kontaktují i pro řešení dalších požadavků. Mají ho přeci stále při sobě!

NOVINKA: Sjednání asistenčních služeb přímo v aplikaci AutoMobil

 

Co vše v aplikaci AutoMobil najdete a s čím Vám pomůže:

Díky aplikaci tak budete mít pohromadě údaje o vozidle, platných smlouvách, dálničních známkách a důležitých datech. Pokud vlastníte více automobilů, do aplikace si můžete zadat každý zvlášť. 

AutoMobil_Google Play Screen_CZ_11       AutoMobil_Google Play Screen_CZ_2

V aplikaci si také můžete sjednat kvalitní asistenční služby pro váš osobní automobil a motocykl od pojišťovny Europ Assistance. A rovnou si do apky můžete nahrát i zelenou kartu, abyste ji měli vždy po ruce!

AutoMobil_Google Play Screen_CZ_asistence-13        AutoMobil_Google Play Screen_CZ_zelena karta       

Příjemnou funkcí jsou volitelné notifikace. Ty vás upozorní na blížící se termín technické kontroly, připomenou výročí pojistných smluv a pohlídají končící platnost zelené karty a elektronické dálniční známky. Nově stačí při silniční kontrole předložit zelenou kartu v mobilu. Můžete si ji tak uložit do aplikace AutoMobil a mít ji vždy na dosah.

AutoMobil_Google Play Screen_CZ_9       AutoMobil_Google Play Screen_CZ_5

Stala se vám porucha nebo nehoda a nevíte, co máte dělat?

I na to má AutoMobil řešení! Aplikace vás krok po kroku povede a pomůže vám danou situaci vyřešit rychle, v klidu a správně.

V aplikaci snadno naleznete kontakty na hlášení škodní události a linky pro pomoc řidičům. Navíc přesně víte, jaké pojištění vozidla máte. V detailu smlouvy navíc vidíte infolinku a asistenční linku pojišťovny, u které máte dané pojištění sjednáno. Do aplikace si můžete vložit potřebné dokumenty a mít je tak vždy po ruce.

AutoMobil_Google Play Screen_CZ_3        AutoMobil_Google Play Screen_CZ_12

Upozornila vás notifikace na vypršení platnosti STK? V integrované mapě si ihned dle vaší polohy vyhledáte nejbližší stanici a ověříte její dostupnost.

AutoMobil_Google Play Screen_CZ_6        AutoMobil_Google Play Screen_CZ_7

Pomocí aplikace se můžete jednoduše spojit s kontaktním centrem INSIA, kde vám telefonistky rády poradí a pomohou.

pdfkooo

V aplikaci si můžete kdykoliv vygenerovat aktuální servisní knížku svého automobilu v PDF formátu. Knížku pak můžete snadno sdílet se svým mechanikem v autoservisu, zájemcem o koupi vozu nebo kýmkoliv, kdo do ni zrovna potřebuje nahlédnout.

Aplikace AutoMobil je nepostradatelný partner na cestách!

google-play-badgeapp-store_cz-01