ÚvodBlogINSIA opět obhajuje 2. místo v žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů

INSIA opět obhajuje 2. místo v žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů

30. září 2020 | Rubriky: Blog | INSIA & MARSH | Aktuality | INSIA aktuality

INSIA opět na 2. místě v žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů

I letos skupina MARSH/INSIA obhajuje 2. místo v prestižním žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů odborného portálu oPojištění.cz. Opět se potvrdilo dominantní postavení obou společností na pojistném trhu. Pojďme se společně podívat na konkrétní čísla.

 

 

Hodnocení již tradičně probíhalo na základě objektivně ověřitelného kritéria – výše tržeb z činnosti. Stejně jako v předešlých letech se data získavala z účetních uzávěrek a výročních zpráv jednotlivých makléřských společností, které jsou zveřejňovány ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Pozitivním faktem je, že souhrnné tržby makléřských společností, které se v žebříčku umístily, dosáhly rekordní částky. Konkrétně pak bylo dosaženo výsledku 6 880 703 tis. Kč. To je o téměř 700 milionů Kč více, než tomu bylo v roce předešlém. Pojišťovacím makléřům se tak rok 2019 vydařil a jejich výsledky potvrdily nejen růst pojistného trhu v oblasti neživotního pojištění, ale i české ekonomiky celkově. 

"Každý rok se všichni na centrále snažíme partnerům sítě INSIA podmínky pro jejich podnikání ještě více vylepšit a rok 2019 nebyl výjimkou. Mám radost, se v tomto prestižním žebříčku pravidelně umisťujeme na předních pozicích a že jsme i lestos obhájili skvělé druhé místo. Ukazuje to na to, že se naši partnerům daří dlouhodobě poskytovat klientům kvalitní služby." uvedl Ivan Špirakus, generální ředitel INSIA a.s.

top302019

Bezkonkurenční podmínky pro partnery sítě INSIA

INSIA je jednou z největších sítí pojišťovacích a hypotečních makléřů, která klade veliký důraz na vývoj nejmodernějších online nástrojů a sjednavačů, speciálně navržených pro potřeby hypotečních a pojišťovacích makléřů. Spustila například komplexní technologický projekt, který posouvá klientskou zkušenost na úplně novou úroveň. Vysoce personalizované video s přehledem pojištění auta! Video sbírá jedno ocenění za druhým, nejdříve se dostalo do finále Microsoft Awards 2019 a pak zvítězilo v soutěži CX Awards.


Členům sítě nabízí bezkonkurenční podmínky a celou řadu výhod, díky kterým jsou vždy o krok před konkurencí. Komplexní podpora nezávislých makléřů je základním stavebním kamenem podnikatelské filozofie sítě INSIA.

Chcete se stát součástí sítě INSIA a užívat si všechny výhody?  Kontaktujte nás!

KONTAKTUJTE NÁS

Zdroj: oPojištění.cz

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn

Žhavé novinky ze světa pojištění

ibnlnor

Užitečný adresář pojišťoven

  pojistovny banner web

Naši partneři